moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Підрахунок обсягів металобрухту

Будь-яке промислове підприємство, навіть найменше, не обходиться без такого елементу, як склад. Саме там зберігається готова продукція або сировина для переробки. Час від часу або з певною періодичністю може виникнути потреба провести вимірювання тих обсягів сировини, які є. В основному, такі підрахунки проводяться на виробничих об'єктах - фабриках, заводах, у сільськогосподарських підприємствах та складах. Вимірювання об'ємів і маси можуть бути піддані такі елементи промислового виробництва як вугілля, металобрухт, шлак; сипучі - щебінь, пісок, цемент та інше. І в цьому випадку без допомоги геодезистів не обійтися. Адже підрахунок обсягів - досить складний процес. Особливо коли мова йде про великі масштаби.

Підрахунок обсягів металобрухту - це одна з актуальних процедур з геодезії. І якщо ви наївно вважаєте, що його можна просто перезважити, то помиляєтеся. Коли цього металобрухту цілий склад, а його орієнтовна вага складає десятки або сотні тонн, то ні про яке зважуванні мова не йде.

Підрахунок обсягів - це ціла сукупність операцій обчислювального характеру. Від того, наскільки повно і якісно буде виконана розрахункова робота, і залежатиме достовірність кінцевих результатів. Вибір розрахункових методів безпосередньо залежить від того, якої геометричної форми приміщення, в якому зберігається металобрухт, а також розміри цього приміщення.

Основною процедурою, яку потрібно використовувати при проведенні підрахунків, є геодезична зйомка. Вона дозволить отримати інформацію щодо поверхні. Знадобляться і результати виконавчої зйомки об'єкта та складського приміщення, яка була виконана ще на етапі будівництва. Відомості, отримані в ході знімального процесу, допоможуть фахівцям дізнатися більше інформації про саме приміщення і його параметри. Далі заміряється безпосередньо сама гора металобрухту і вираховується різниця показників до заповнення приміщення металобрухтом і після. Таким способом можна отримати досить точні результати. Головне - правильно провести як самі вимірювальні роботи, так і їх обробку.

Точність при підрахунку обсягів металобрухту - дуже важливий критерій. Адже, як правило, контроль над обсягами необхідний у випадках, які стосуються матеріальної сторони виробництва - переорієнтація виробничого процесу, зміна керівництва, продаж підприємства. Крім таких «глобальних» ситуацій, які не так вже часто і відбуваються, підрахунок об'ємів може знадобитися і частіше. Він потрібен для того, щоб виявити кількісну відповідність витрачаємої сировини готової продукції та інших нюансів виробничого процесу.

Проводити таку складну процедуру повинні тільки досвідчені геодезисти зі знанням всіх особливостей вимірювального процесу. Такі професіонали працюють у нашій фірмі, серед послуг якої є і послуга підрахунку обсягів металобрухту, а також інших сировинних запасів.