moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Підрахунок об'єму земляних мас

Будівництво так чи інакше, незалежно від того планується зведення будинку або розважального комплексу, передбачає вкладення великої кількості фінансових коштів. І звичайно ж замовник має право одержати повну інформацію про те на що були витрачені його фінанси, на виконання яких робіт які були здійснені витрати і багато іншого. Не завжди так просто отримати цю інформацію, особливо коли справа стосується підрахунку земляних мас. Багато замовників ігнорують цю процедуру, а між іншим, підрядники цією зневагою і користуються, що в підсумку виливається замовнику у велику копієчку. Щоб уникнути обману з боку підрядників, необхідно запросити незалежних експертів, які проведуть точний підрахунок обсягів земляних мас.

Дані роботи здійснюються із застосуванням спеціальних геодезичних приладів. Сучасне геодезичне обладнання дозволяє отримувати максимально точні дані під час проведення геодезичних робіт і за короткий період часу. Наша компанія має всі необхідні геодезичні прилади нового покоління, тому довіривши проведення робіт нашими фахівцями, ви отримаєте реальні цифри в результаті здійснення підрахунку обсягів земляних мас.

Слід зазначити, що даний вид робіт необхідний не тільки для того, щоб переконатися, що робочі вас не обманюють, але ще й для інших цілей:

для визначення найбільш підходящих методів проведення земляних робіт. Правильно обраний метод заощадить час, а якість виконання робіт залишиться на високому рівні;
для визначення скільки потрібно часу на проведення того чи іншого етапу робіт;
щоб визначити вартість підрахунку об'єму земляних мас;
для того, щоб знати яку кількість грунту необхідно буде вивезти з території, на якій планується будівництво, а також визначити скільки ґрунту потрібно для зворотної засипки.
Для здійснення підрахунку земляних робіт необхідно наявність даних, отриманих під час геодезичних зйомок, а також дані, надані замовником. Вони можуть бути в електронному вигляді або виконані на папері.

Розрахунок обсягів земляних мас є досить складним процесом. Для проведення даної процедури геодезистам знадобиться топографічна карта. Здійснення підрахунку відбувається наступним чином: маючи в наявності топоплан, будується складна форма виїмки, після чого вона розбивається на більш дрібні, а потім вже і відбувається підрахунок. При цьому використовуються спеціальні геометричні формули. До того ж до уваги береться і тип ґрунту, тому як ви бачите підрахунок обсягів земляних мас - це досить складна і кропітка робота.

На терміни і вартість виконання впливає багато факторів - це і обсяг робіт, і конкретні умови.

Звернувшись до нашої фірми ви отримаєте реальні цифри. Ми розуміємо всю важливість своєї роботи, тому підходимо до кожного завдання відповідально.