moc.liamg%40198790zedoeg
Топографічний план місцевості складається в ході комплексу топографічних робіт, які називаються топографічною зйомкою. Він являє собою зображення будівель і споруд, рельєфу на карті. Може складатися або на папері, або ж на цифровому носії. Якщо топографічна зйомка виконується для невеликого розміру об'єктів, то в більшості випадків застосовується масштаб 1/500 (п'ятисотка).
П'ятисотку 1/500 застосовують для геодезичних вишукувань, коли потрібно скласти робочі креслення і генплани, щоб створити інженерно топографічний план, проект ландшафтного дизайну, при побудові та розвитку геодезичних мереж. Топографічний план 1/500 відображає не тільки рельєф місцевості, а також будівлі і споруди, розташовані на ній, але і рослинність, об'єкти водного господарства, наземні і підземні комунікації. Таку топографічну зйомку виконують, використовуючи при цьому тахометри або теодоліти. Технології настільки пішли вперед, що за допомогою тахеометрів одночасно виконувати зйомку і перенаправляти отримані дані в офіс може лише одна людина, чого не було раніше. За допомогою цього п'ятисотка 1/500 виконується набагато оперативніше.
Далі отримана інформація обробляється на спеціальних комп'ютерних програмах. Так створюється топографічний план, який віддається або замовнику, або належить до технічного звіту.
При проведенні топографічної зйомки 1/500 дотримуються наступні вимоги:
зйомка на місцевості повинна проводитися детально і якісно;
має бути точна відповідність проведеної зйомки і технічного паспорта БТІ;
використовується місцева система координат;
відтворення карти має здійснюватися на спеціальній комп'ютерній програмі в електронному вигляді.
Актуальність топографічного плану масштабу 1/500 підтверджується організацією або компетентним органом (наприклад - Головне Архітектурне Бюро) печаткою "прідатно".
Фахівці нашої компанії швидко та якісно виконають топографічну зйомку великих масштабів, завдяки своїм навичкам і досвіду. Після проведення топографічної зйомки 1/500 наша фірма надає документ з наявністю п'яти печаток:
печатка, яка підтверджує нанесення меж земельної ділянки, при цьому дотримуючись усіх кадастрові дані;
печаткаГоловАПУ;
печатка, яка підтверджує наявність червоних ліній. При відсутності червоних ліній, ставиться печатка, яка підтверджує їх відсутність;
печатку підприємства;
печатка геодезиста, який має сертифікацію.