moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Опис земельної ділянки

Коли мова заходить про землевпорядні матеріали, то виникає цілий ряд документів, які повинні бути на руках у власника земельної ділянки. Одним з таких документів є опис земельної ділянки. Цей матеріал передає всі ключові відомості про ділянку, яка виступає об'єктом досліджень. Він являє собою офіційний документ, який юридично визнаний і має силу. Враховуючи повноту відомостей, які в ньому викладаються і вимога до детальності їх опису, його можна назвати комплексним документом.

Складається опис земельної ділянки в рамках кадастрових робіт на території. Воно необхідне для того, щоб зареєструвати землю в кадастровому реєстрі. Отже, левова частка інформації, що міститься в цьому документі, - це відомості необхідні для кадастрової реєстрації. Зокрема, цими відомостями виступають призначення земельної ділянки, дані по площі, розташування, вартості та інших даних такого роду. Якщо мова йде про землі під забудову, а, наприклад, для сільськогосподарських потреб, то також необхідно вказувати в описі, наскільки вона наділена якісними характеристиками, і який прибуток може принести.

Крім того, опис земельної ділянки стає так званим додатком до договору між сторонами в ході купівлі-продажу, обміну, оренди або інших операцій. Земельні ділянки щодня купуються і продаються, даруються і здаються в оренду. Але кожна ділянка індивідуальна, хоча угоди схожі між собою. Тому і потрібно підкреслити цю індивідуальність території. А її індивідуальність - це ті характеристики, якими вона наділена.

Опис землі не може бути зроблено після простого огляду неозброєним оком ділянки. Для цього потрібно провести ряд пошукових процедур, які дадуть всі необхідні відомості. Адже такі параметри, як площа, відстані і розміри, неможливо точно встановити без геодезичних вимірювань. У будь-якому разі, якщо опис проводиться з метою кадастрової реєстрації, то попередньо потрібно робити кадастрову зйомку і складати кадастровий план. Але відомості, які містить кадастровий план, для докладного опису земельної ділянки може не вистачити. Тому, цілком ймовірно, знадобиться і топографічне дослідження місцевості. Адже в описі мають бути відомості про рельєф ділянки, а також про всі об'єкти нерухомості, що розташовані на ньому та інженерних спорудах. Причому, ці описи повинні бути досить докладними, включати не тільки координати розташування, але і характеристики об'єктів (давність споруди, поверховість, площа та інше). З вищевикладеного можна зробити висновок, що для складання опису земельної ділянки необхідно опрацювати всю землевпорядну документацію, яка має відношення до даної території. і не тільки ту, яка зроблена в даний час, але і більш давні попередні варіанти. Тільки тоді дані будуть повними.

Не менш важливо, щоб і землевпорядні роботи, та складання всіх документів, включаючи опис, проводила одна і та ж компанія. Природно, що фахівці цієї компанії повинні бути кваліфікованими. Кваліфікація і відповідальність співробітників компанії стане гарантією сумлінного виконання і точності результатів. А той факт, що всі роботи будуть проводити одні фахівці, дозволить вам бути впевненими в тому, що одні відомості будуть відповідати іншим - варіант невідповідності показників виключається. Якщо ви хочете тільки такий якісний результат, звертайтеся до нашої компанії.