moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Нівелювання підкранових колій з зазначенням допустимих відхилень

ПРИКЛАД НІВЕЛЮВАННЯ ПІДКРАНОВИХ ШЛЯХІВ
Під нівелюванням підкранових шляхів маються на увазі інженерно-геодезичні роботи пов'язані з вимірюванням основних параметрів підкранових колій, їх геометричних характеристик, розташування в плані і просторі. Дана робота потребує найвищої майстерності геодезистів, високоточного обладнання, досвіду роботи та вміння.

Вихідною інформацією для визначення строків і вартості робіт є: місце розташування об'єкта, необхідний обсяг виконання робіт (довжина досліджуваної ділянки підкранової колії), висота ведення робіт, наявність безпосереднього доступу до об'єкту, можливість призупинення технологічних операцій, пов'язаних з використанням підйомних машин і механізмів на даній ділянці на час вимірювань. При отриманні даної інформації наш комерційний відділ в оперативному порядку формулює кошторисну вартість і робить пропозицію на виконання робіт.Замовник має право (по суті це необхідність) зробити запит на надання дозвільної документації на проведення подібного роду робіт, наявність сертифікатів та інформації про справність обладнання (повірки). Тривалість вимірювальної частини робіт залежить від вимоги замовника, ми підлаштовуємося під вас, адже для досягнення високої якості зйомки необхідне призупинення робіт і відповідно на підприємстві можуть виникнути простої.

Необхідні тимчасові витрати на камеральну обробку результатів залежить від наявності вихідних матеріалів у замовника (креслень), як на паперовому, так і в електронному вигляді, і не займе більше 3 - 4-х робочих днів. Після закінчення зазначеного строку замовник отримує виконавчу зйомку підкранової колії із зазначенням фактичних і допустимих відхилень, висновок і рекомендації. Даний документ підкріплюється печаткою підприємства та іменним сертифікатом інженера-геодезиста.

Паралельно виконання нівелювання підкранових шляхів рекомендується провести геодезичну зйомку основних параметрів самих підйомних механізмів (кранів) безпосередньо експлуатують даний підкрановий шлях. Дана зйомка дозволить визначити нинішній експлуатаційний стан кранів, їх геометричні характеристики (різниця в осьових довжинах і відстані, будівельні підйом (прогин балки) та інші). Також кожен звітний період (для підйомних машин різного типу інтервал інспектування може бути відрізнятися, середня періодичність 1 раз на рік) необхідно мати висновок кранової інспекції, який неможливо отримати без відповідної виконавчої геодезичної зйомки.

Подібні дослідження проводяться для контролю за станом настільки відповідального механізму як підйомна машина. Періодичність контролю даного елемента виробничого ланцюжка регламентується нормами і правилами, а також вказівками та інструкціями з експлуатації устаткування та підйомних механізмів.

Наша організація спеціалізується на виконанні геодезичних вишукувань пов'язаних з нівелюванням, вивірянням та іншими високоточними вимірювальними роботами. Ми маємо багаторічний досвід роботи в даному напрямку, володіємо висококваліфікованими фахівцями, новітнім обладнанням та програмним забезпеченням. Вся наша робота підкріплена всілякими дозвільними документами (ліцензії, сертифікати), а також прикладами виконання подібних робіт. Результати топографо-геодезичної зйомки можуть бути використані у вигляді схеми для прийняття проектного рішення з ліквідації відхилень і створення сприятливих умов для роботи підкранової колії в експлуатаційному стані, підтвердженням виконання робіт по рихтуванню або установки (монтажу) рейок, поточного контролю і спостереження за деформаціями в часі.

Замовити послугу нівелювання підкранових колій з зазначенням допустимих відхилень, ви зможете зателефонувавши нашому фахівцеві по телефону, вказаному на сайті. Все що від вас потрібно - це залишити заявку на виконання геодезичних робіт, і вже найближчим часом на вашій ділянці будуть працювати наші геодезисти.