moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Маркшейдерські роботи на земній поверхні

Жодне гірниче виробництво не обходиться без маркшейдерських робіт, які являють собою комплекс робіт, призначених для вивчення процесів деформації земної поверхні, гірських порід. Усі роботи здійснюються за допомогою спеціальних маркшейдерських приладів. Отримані дані є основою для оформлення креслень в графічному вигляді.

Маркшейдерські роботи на земній поверхні являють собою комплекс процесів, спрямованих на дослідження гірських територій у зв'язку з проведенням на них різного роду робіт. Це можуть бути як кар'єри, так і склади сировини і різних матеріалів.

В цілому, маркшейдерія займається дослідженням як самих гірських масивів, так і окремих гірських порід. Вивчаються їх поклади, параметри, розміри, специфіка видобутку, небезпечні фактори виробництва. Крім того, аналізу піддається і гірська поверхня, тому що вона також може видозмінюватися, деформуватися на увазі того, що під землею ведуться масштабні роботи. Маркшейдерські роботи мають супроводжувати гірниче виробництво на всіх етапах при проведенні вскишних і видобувних робіт, з точним підрахунком їх обсягів.

Один з основних напрямків нашої компанії - маркшейдерські роботи при відкритій розробці родовищ корисних копалин.

Дані дослідження проводяться шляхом всіляких вимірювань безпосередньо на кар'єрі, складі. Така робота вимагає спеціальної підготовки та допуску. Адже йдеться найчастіше про промислові майданчики зі складними умовами праці та безперервним виробництвом. Тому інженерам-маркшейдерам доводиться виконувати свою роботу паралельно з поточними виробничими процесами в гірничій галузі. Для маркшейдерських робіт є відповідне обладнання, яке і слід застосовувати в ході практичної діяльності. Отримані цими приладами відомості знаходять своє відображення в документах графічного характеру, зокрема кресленнях.

Особливо ретельно маркшейдерські роботи потрібно проводити саме на початковому етапі, коли підприємства гірничої галузі тільки починають будуватися. У цей період потрібно уважно і компетентно виконати перенесення ключових точок з проекту в натуру. Від правильності цієї роботи залежить точність подальших підрахунків і проектування гірничих робіт. Але після завершення будівництва маркшейдерські роботи не закінчуються. Періодично в ході експлуатації фахівцям потрібно контролювати виробничий процес і стан всього комплексу будівель і конструкцій.

Так як ми спеціалізуємося на геодезії, то, відповідно, виконуємо і маркшейдерські роботи, як комплексно, так і будь-яку окрему послугу. Ми розробляємо геологічні обґрунтування гірничого виробництва, перевіряємо всі ключові елементи підйомників та іншого устаткування, проводимо вимірювальні процедури відвалів видобутих копалин. Також нашим завданням є перевірка і виявлення будь-яких змін у конструкціях, можливих деформацій.

Маркшейдерські роботи на промисловому майданчику дуже відповідальний етап. Вони вимагають не тільки спеціальних знань і досвіду, але також і відповідних дозволів на проведення кожного з видів робіт і використання того чи іншого обладнання. Не кожен інженер-геодезист настільки знайомий з маркшейдерською справою, щоб брати на себе відповідальність за проведення таких робіт. У нашому штаті є співробітники, які спеціалізуються саме на таких об'єктах і досконально знають їх специфіку. Це допомагає їм на «відмінно» справлятися з поставленими завданнями, щоб зробити плани проведення робіт актуальними, а обсяги підрахувати точно і швидко.

По всіх питаннях з приводу гірничих робіт, звертайтеся за телефоном 097-891-01-18. Наш фахівець надасть вам всю необхідну інформацію. Замовивши у нас маркшейдерську послугу, вже найближчим часом наші фахівці проведуть всі роботи якісно і в обумовлений термін. Нашою роботою ви залишитеся задоволені. Також ви можете написати на нашу пошту.

Маркшейдерські роботи на земній поверхні нам під силу! Телефонуйте, будемо раді співпраці.