moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Контурна зйомка

Контурної зйомкою називається створення планів і карт місцевості, де зображуються тільки контури і характеристики об'єктів, без висотних відміток (без урахування рельєфу). На карті відображаються контури предметів, які знаходяться на території, позначаються їх межі, при цьому встановлюються призначення будівель, забудов, угідь. Карта, яка вже укладена, порівнюється з Кадастровим планом, це дозволить дати характеристику та ідентифікувати дані, а також усвідомити можливі порушення і відхилення.

Контурна зйомка актуальна як у великих містах, так і в маленьких містечках і є невід'ємною частиною топографічних досліджень. Без неї не обходиться жодна планування лісонасаджень, зон відпочинку, парків. Контурна зйомка застосовується для планування заходів пов'язаних з врегулюванням землекористування, з будівництвом нових будівель і споруд, доріг. Аналіз контурної зйомки істотний під час проведення угоди купівлі-продажу нерухомості. Особливо це більш виправдано, якщо вона здійснюється ще до моменту укладення угоди. Це допомагає уникнути багатьох негараздів. При виконанні контурної зйомки використовуються кутові і лінійні виміри на території, найчастіше в комплексі з результатами польових топографічних робіт на основі аерофотозйомки. Виконати поставлені завдання на високому рівні можна тільки при використанні професійного обладнання.

Фахівці з геодезії нашої фірми у своїй роботі використовують тільки професійне обладнання, з допомогою якого проводять контурну зйомку та інші дослідження на належному рівні.