moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Контрольно-виконавча зйомка з занесенням в ДІЯ

Контрольно-виконавчу зйомку роблять щоб визначити чіткість у виконанні проектних рішень у натурі, визначити всі відхилення від проекту, що під час будівництва були запущені. У період виконавчої зйомки формуються такі відомості побудованих споруд і будівель, як реальні координати характерних точок, розміри окремих частин споруд, відстань між ними.

По закінченні кожного етапу будівництва проведення виконавчої зйомки є обов'язковим, і коли будівництво будівлі повністю завершена, виконується завершальна контрольно-виконавча зйомка. Після цього створюють виконавчий генеральний план даного об'єкта. Найчастіше, контрольно виконавча зйомка виконується в масштабах 1:200 і 1:500 в місті, а на незабудованій території 1:1000 та 1:2000. Під час зйомки велика увага приділяється деталям будівель і споруд, які знаходяться безпосередньо під грунтом, а саме: інженерних мереж, фундаменту, котлованам, прокладкам кабелів і підземними трубопроводами до того моменту, як вони будуть засипані землею.

Під час контрольно-виконавчої зйомки ведеться журнал з вказівками відхилень від проектних значень, які були виявлені. Основою для проведення контрольно-виконавчої зйомки є: геодезичні мережі, побудовані для здійснення виконавчої зйомки; пункти геодезичної мережі; точки геодезичної основи; осі фундаментів будівель; геодезична мережа реперів в окремих будівлях.

На момент завершення робіт з геодезії, замовник отримує таку документацію: виконавчий план мереж; каталог координат; виконавчий поздовжній профіль; порівняльну відомість відхилень від проекту; при детальному обстеженні, ескізи і розрізи вузлів і опор.

Вартість контрольно-виконавчої зйомки різна на різних об'єктах. Це залежить від умов виконання, проектної і виконавчої документації, а також від обсягу мереж.

Якщо ви хочете, щоб контрольно-виконавча зйомка була проведена оперативно і якісно звертайтеся до висококваліфікованим фахівцям нашої фірми.