moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Комплексні послуги

Геологія і геодезія для гідротехнічних споруд
Геологічні дані дозволяють враховувати при будівництві складу грунту, рухливість і рельєфність грунту, відстань від поверхні до підводних вод. Геодезичні роботи дозволяють адаптувати будівництво під певну місцевість.
Інженерні вишукування для будівництва та реконструкції очисних систем
Інженерні вишукування для будівництва та реконструкції очисних систем в нашій компанії спрямовані на рішення і вихід з екологічно несприятливої ситуації. Зверніть увагу, що для такої масштабної роботи необхідно професійне обладнання, спеціальні знання, численні дослідження – все це присутнє в нас. Наші інженери виконають весь комплекс послуг для будівництва очисних споруд на належному рівні.
Комплекс досліджень перед будівництвом АЗС
Клієнти нашої компанії, які замовили винос меж, геологію, топографічну зйомку для проектування АЗС, зазвичай продовжують залишатися нашими партнерами до закінчення будівництва і введення побудованої АЗС в експлуатацію (укладають договори на розбивочну геодезію, супровід будівельно-монтажних робіт, виконавчі зйомки).
Комплекс послуг під сонячні електростанції
Якщо Ви дійсно вирішили почати новий прибутковий бізнес, який буде працювати незалежно від Вашої присутності або зайнятості, то замовити комплекс послуг під сонячні електростанції - найкращий і правильний вибір, адже замовити комплекс послуг від компанії дійсно виходить дешевше.
Комплексні інженерні вишукування під сонячні електростанції
Наша компанія має всі необхідні ліцензії та тривалий час спеціалізується на виконанні інженерних вишукувань в галузі геодезії і геології. Ми пропонуємо виконання всіх перерахованих робіт, пов'язаних з проектуванням і будівництвом сонячних електростанцій в єдиному комплексі, що забезпечує замовнику найвигіднішу вартість та найкоротші терміни виконання договірних послуг.
Завдання інженерних вишукувань під фундамент на геошурупах
Якісно і швидко виконати топогеодезичні роботи для проектування і розбивки пальового поля може тільки фірма, штат якої укомплектований досвідченими фахівцями, оснащеними сучасним вимірювальним обладнанням.
Інженерні вишукування для будівництва
Щоб розпочати будівництво на земельній ділянці, спочатку слід провести велику роботу – інженерні вишукування для будівництва.
Геологія та геодезія Кременчук
Інженерні вишукування у Кременчуці від спеціалістів нашої компанії своєю повнотою і різноманіттям задовольнять потреби кожного потенційного клієнта.