moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Комплекс вишукувань для сонячних електростанцій

Сонячна електростанція - це єдиний можливий спосіб отримати бюджетне екологічно чисту електрику за відсутності вітру або вируючого потоку води. Установка сонячної електростанції вважається одним з найперспективніших капіталовкладень. Але ми не будемо витрачати час на розмови про очевидні поняттях, краще давайте зупинимося на головних питаннях.

З чого ж почати видобуток сонячної енергії?

Чи варто замовити комплекс послуг під сонячні електростанції або буде достатньо обмежитися конкретним завданням?
Яку площу використовувати?
Навіщо потрібна геодезія для сонячних електростанцій і чому перед їх установкою слід провести геологічні вишукування?
Куди звернутися по питанню досліджень перед установкою сонячних батарей?
З ЧОГО ПОЧАТИ?
Правильно встановлені сонячні панелі з урахуванням геофізичних перспектив будуть мати більш високим коефіцієнтом корисної дії. Тому перед установкою сонячних панелей потрібно визначитися з масштабом задуму і з ключовими позиціями по його реалізації.

Якщо це промисловий видобуток, то електростанції підключаються в якості автономної високоавтоматизованої системи, розташованої на великій площі в кілька гектарів.

Сонячні батареї потужністю до 500 кВт можуть розміщуватися або на середніх земельних ділянках, або на дахах житлових і нежитлових споруд.

Корисна інформація!

Комерційні сонячні ферми на дахах не потребують оформлення документів по земельній ділянці + економія площі. Але якщо порівнювати за ефективністю сонячні панелі, встановлені на дахах будівель, і комплекс такого ж складу, але на землі, то останні сонячної електрики можуть віддавати більше. Чому? При всьому бажанні будівлю не можна повернути так, щоб поверхня його даху максимальну кількість часу була освітлена сонцем, а ось наземна сонячна плантація при правильних розрахунках дійсно зможе видавати максимум.

ЧОМУ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ПІД СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ - ЦЕ ВИГІДНО
Комплекс послуг під сонячні електростанції - це проектування, інженерні розрахунки, вивчення земляний платформи і інженерна геодезія, і все в одному. Комплекс послуг по сонячної електростанції - це серія заходів, починаючи від оформлення паперів для отримання землевідведення, закінчуючи вивченням грунтового розрізу і геометричних параметрів. Замовнику знадобиться набагато менше часу і фінансових вкладень при замовленні комплексу послуг для установки сонячної електростанції. Всього від 2,500 грн за один гектар (в залежності від використовуваної площі) замовник отримує:

геодезію під сонячні електростанції з проведенням максимально точних обмірів та розрахунками на їх основі;
геологію для сонячної електростанції з детальним і структурованим вивченням грунту, розрахунок несучої здатності, інше;
збір необхідного пакету документів і перенесення цифрових даних в натуру, тобто виконання обмірів і винесення меж, відповідних документів, на реальному ділянці.
При необхідності, список послуг може бути розширено або звужені. Перед складанням проекту завжди проводиться ретельна топографічна зйомка для сонячних електростанцій, по якій складається план-основа. Перед складанням контракту обговорюються всі витратні статті, замовник чітко розуміє кожен витратний пункт.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ВИВЧЕННЯ ДІЛЯНКИ ПЕРЕД УСТАНОВКОЮ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ
Сонячна батарея - досить важка конструкція, а з огляду на постійне навантаження від вітру і зимові снігові замети, потрібно бути повністю впевненими в тому, що платформа зможе утримувати конструкцію без зсувів. Зупинятися на те, чому зміщення навіть на пару градусів може сильно відіб'ється на видаваної потужності - зайве.

Тільки установка конструкції з урахуванням параметрів ґрунту може забезпечити якісну і тривалу роботу вашої сонячної ферми. А зрозуміти склад грунту можна тільки за допомогою геології під сонячні електростанції.

Інженери компанії вивчать кожний сантиметр грунту і допоможуть спроектувати систему сонячних панелей так, щоб Ви отримували максимально можливий прибуток.

ДЕ ЗАМОВИТИ ІНЖЕНЕРНІ ВИШУКУВАННЯ ПЕРЕД УСТАНОВКОЮ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ?
Якщо Ви дійсно вирішили почати новий прибутковий бізнес, який буде працювати незалежно від Вашої присутності або зайнятості, то замовити комплекс послуг під сонячні електростанції - найкращий і правильний вибір, адже замовити комплекс послуг від компанії дійсно виходить дешевше.

Про ціну досліджень під сонячні батареї і проведенні розрахунків конкретно по Вашій ділянці можна дізнатися, зв'язавшись з нашими менеджерами-консультантами.

Ми поважаємо побажання своїх клієнтів і цінуємо час.