moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Інженерні вишукування для АЗС

КОМПАНІЯ "ГЕОДЕЗ" РОЗРОБИЛА НОВУ ПОСЛУГУ З ДОСЛІДЖЕННЯ ДІЛЯНКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА АБО РЕКОНСТРУКЦІЇ АЗС
Комплексна послуга з вишукувань перед будівництвом або реконструкцією АЗС являє собою облік техногенних і природних умов, нюанси розташування об'єкта, особливості конкретної АЗС - чи то автозаправна станція стандарт бензинового типу, газ + бензин, або ж комплекс, що вміщує в себе центр обслуговування водіїв, відстійник для важковаговиків, автомийку та повноцінний сервісний зал, де учасники дорожнього руху можуть придбати продукти харчування та кава.

Вишукування для АЗС під ключ включає в себе:

інженерну геологію для АЗС, вивчення ґрунту за всіма параметрами його витривалості, стабільності та інше;
інженерну геодезію для АЗС - це, по-перше, один з етапів підтвердження легальності функціонування АЗС на конкретній точці координат, а по-друге, необхідна інформація для інженерів-проектувальників;
топозйомка для складання топографічного і ситуаційного плану (при необхідності), плану-геоподоснови.
Інженерні вишукування перед будівництвом АЗС, проведені в комплексі, гарантують замовнику абсолютно прозору звітність і адекватність отриманих результатів. З огляду на те, що АЗС - це об'єкти підвищеного контролю, кожен рядок в складеній звітності відповідає всім необхідним нормативам.

Комплекс під АЗС від геодезії - це відмінна можливість прискорити процес без втрат в якості і бюджеті підприємства. Ми готові виконати комплекс інженерних вишукувань перед будівництвом АЗС в обласних центрах і в найвіддаленіших куточках України.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ІНЖЕНЕРНІ ВИШУКУВАННЯ ПЕРЕД БУДІВНИЦТВОМ АЗС
Інженерні вишукування перед будівництвом АЗС потрібні для інформаційного забезпечення бригади на початкових етапах будівництва, крім цього, дослідження для АЗС необхідні під час активного будівництва - тільки таким чином можна буде контролювати навіть мінімальні огріхи в проведенні робіт на АЗС, що і буде гарантією стабільності і безпеки. Крім того, перед введенням в експлуатацію вже готової АЗС звіти по нашим дослідженням будуть потрібні для узгодження проекту з госгонтролем.

ЩО ВХОДИТЬ В КОМПЛЕКС ІНЖЕНЕРНИХ ВИШУКУВАНЬ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА АЗС
Комплексна геодезія для АЗС. Винесення меж, узгодження з власниками сусідніх ділянок, план-геоподоснова, в деяких випадках - топографічний або ситуаційний план навколишньої АЗС території.
Комплексна геологія для АЗС. Комплексні інженерно-геологічні дослідження платформи на предмет стабільності і здатності винести плановану навантаження, починаючи від устаткування АЗС, закінчуючи пересуванням по периметру важким транспортом.
ТІЛЬКИ МАЮЧИ СТОВІДСОТКОВИЙ ПІДТВЕРДЖЕННЯ БЕЗПЕКИ МАЙБУТНЬОГО ДІЛЯНКИ МОЖНА ПРИСТУПАТИ ДО ПРОЕКТУВАННЯ АЗС НА КОНКРЕТНІЙ ТЕРИТОРІЇ.
ЕТАПИ ІНЖЕНЕРНИХ ВИШУКУВАНЬ ПЕРЕД АЗС - ПОКРОКОВО
Інженери компанії Геодез працюють з кожною АЗС індивідуально, але, тим не менш, існує єдиний алгоритм досліджень для АЗС, який вміщує в себе всі основні етапи. Залежно від кожного окремого випадку по АЗС алгоритм може розширюватися додатковими дослідженнями.

АЗС в межах населеного пункту та АЗС за межами населеного пункту мають відмінності у вимогах до безпеки, саме тому для уточнення інформації по вашому об'єкту звертайтеся за більш детальною інформацією.

Винос меж ділянки під АЗС
Бригада геодезистів виїжджає на об'єкт з високоточним обладнанням, за допомогою якого на ділянці визначаються і фіксуються умовними знаками кордони, позначені в генплані. За допомогою умовних позначок / межових знаків встановлюються чіткі межі і з'ясовуються відповідності даних кордонів нормам по віддаленості від поблизу розташованих об'єктів.

Створення планів
Після установки межових знаків проводяться топографічні обміри ділянки, що включають в себе фіксацію перепаду висот, кожного об'єкта інженерного і природного типу. Найчастіше перший і другий пункт проводиться одночасно однією і тією ж бригадою для економії Вашого часу.

Геологічний моніторинг землі під АЗС
Після фіксації максимально повної інформації про ситуацію на місцевості і аналізу цієї інформації інженерами для виявлення можливих неточностей або порушень, проводиться наступний етап - геологія для АЗС. Нюанси проведення геологічних вишукувань для АЗС залежать від особливостей ґрунту конкретної області. Тільки геологія може підтвердити абсолютну безпеку функціонування АЗС у конкретному регіоні з урахуванням техногенних умов і нюансів активності ґрунту.

У будь-якому випадку, геологія під АЗС включає лабораторні дослідження взятих зразків, таким чином виходить упередити усі можливі ризики. Етап лабораторних досліджень називають камеральної стадією, це кінцева стадія активних комплексних досліджень для АЗС.

Після отримання всіх цифрових даних по АЗС, їх аналізують кваліфіковані фахівці. Тому, якщо Ви вирішите замовити комплексні дослідження для АЗС саме у компанії Геодез, то зможете бути на 100% впевненими в тому, що ваш проект АЗС буде успішним і принесе запланований дохід.

Комплексні дослідження під АЗС від геодезії - абсолютна якість і чесні ціни.