moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Кадастрова зйомка

При існуючому законодавстві України здійснити будь - яку операцію з землею (продати, подарувати, здати в оренду, вступити у спадок, обміняти тощо) можна лише за наявності кадастрового номера на земельну ділянку. Кадастровий номер несе в собі велику кількість інформації, ключовою з яких є точне визначення місця розташування і площі ділянки (координати точок кутів повороту). На кадастровій зйомці відображаються всі існуючі будівлі, огорожі та місця зіткнення з сусідами. Для того щоб розробити проект технічної документації для подальшого присвоєння кадастрового номера необхідно виконати великий обсяг робіт ключовою з яких є кадастрова зйомка ділянки та складання технічного звіту для подальшої розробки документації. Підсумок геодезичних вишукувань полягає в точному визначенні меж ділянки і підготовка землевпорядного відділу до подальшої роботи.

Процедура встановлення меж земельної ділянки на місцевості, це комплекс заходів з геодезії для отримання плоских координат точок всіх характерних точок..

Кадастрова зйомка завжди супроводжується розробкою обмінного файлу у форматі XML, а так само розробкою технічного звіту по зйомці.

Якщо ви вирішили привести документи в порядок, то Вам потрібно починати з геодезистів.

Кадастрової зйомці підлягають:

земельні ділянки під продаж;
не приватизовані ділянки землі для розробки проекту відведення;
вже приватизовані зем ділянки;
якщо у вас на руках є старий держ акт, до 2002 року, таким ділянкам на підставі лінійних розмірів і площ за документами присвоюються координати у СК-63;
ділянки, які здаються в оренду, для їх продовження;
якщо на ділянку зазнав самозахоплення, за рішенням суду на підставі п'ятисотки з ПРИДАТНО така ділянка підлягає приватизації;
якщо ви хочете продати свій ділянку;
Зараз за законом можна приватизувати:

в місті не більше 0,10 га
у селищі міського типу не більше 0,15 га
у селі не більше 0,25 га.
Якщо ділянка перевищує ці площі, то він розбивається на 2 держ акту.

Для початку роботи з вас потрібні такі документи:

Документи власника / користувача земельною ділянкою:
Для фізичних осіб - копія паспорта 1,2, прописка + копія коду ІПН
Для юридичних осіб - виписка/ свідоцтво про реєстрацію, копія Статуту, копія свідоцтва платників податків, довідка ЄДРПОУ.
Документи на будівлі (документ, що підтверджує право власності на будова, Технічний паспорт) - якщо ділянка забудований
Держ. акт на право власності або користування вашим ділянкою, або договір оренди земельної ділянки.
Договору купівлі-продажу,
договору дарування,
рішення суду та виконавчої влади,
рішення і розпорядження міських, сільських і селищних рад,
розпорядження районних державних адміністрацій;
Довідка з міської/сільської /селищної ради за місцем розташування земельної ділянки про адресу земельної ділянки - для земель несільськогосподарського призначення.
Документи від голови садового ділянки (довідка про номер ділянки, Державний акт садового товариства, виписка/ свідоцтво про реєстрацію, копія Статуту, копія свідоцтва платників податків, довідка ЄДРПОУ садового товариства)
Для початку робіт і складання кошторисної вартості необхідна наступна інформація: місцезнаходження ділянки (адресу), площа (га, сотки), наявність документів на землю (державний акт або договір оренди) та будови (тех. паспорт, свідоцтво на право власності, витяг з реєстру нерухомого майна або будь-які інші підтверджуючі документи на право власності), якщо такі присутні.

Виконувати подібні геодезичні роботи має право тільки інженер володіє відповідними знаннями, навичками, сертифікатом та іншими дозвільними документами. Даний вид робіт вимагає великої майстерності виконавців і має безліч "підводних каменів", які необхідно виявити до початку робіт по розробці технічної документації. Для цього перед проведенням польових вишукувань та укладенням договору ми запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію з нашим начальником земельного відділу.

Після переговорів і збору додаткових відомостей ми коректуємо строки і процедуру ведення робіт, призначаємо час виїзду бригади геодезистів, підписуємо договір на виконання кадастрової зйомки. Отримані дані необхідні для подальшої роботи землевпорядного відділу, який буде займатися розробкою технічної документації та підготовкою отримання кадастрового номера на ділянку.

Також пропонуємо виконати топографічну зйомку і затвердити її в ГлавАПУ (з отриманням штампа "ПРИДАТНО"), яка необхідна для прийняття будь-яких проектувальних і будівельних рішень, розроблення технічної документації (землевпорядна частина), супровід та прискорення розгляду документів. Зупинивши вибір за нами Ви отримуєте роботу "під ключ". звернувшись до нас Вам не потрібно шукати геодезистів або землевпорядників в окремих організаціях, що ми маємо у штаті висококваліфікованих інженер-геодезистів та землевпорядників, знання і здібності, а також законодавча сторона яких підтверджена відповідними сертифікатами, ліцензіями та іншими дозвільними документами, багаторічний досвід роботи.

Замовивши кадастрову зйомку і розробку технічної документації Ви отримуєте безкоштовне консультування протягом всієї роботи і знижку на топографічну зйомку в розмірі 30%. Підвівши підсумок можна сказати що кадастрова зйомка це вихідна точка для відповідності ділянки на папері та на місцевості.