moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Інженерно-вишукувальний комплекс для АЗС

Важливий етап проектування такого об'єкта, як автомобільна заправна станція - інженерні (геодезичні та геологічні) вишукування. Наша компанія розробила і пропонує підприємцям України нову комплексну послугу - інженерно-вишукувальний комплекс для АЗС.

Програма вишукувальних робіт, передбачених комплексом для АЗС, гранично оптимізована, з урахуванням інтересів замовників (найменший термін і ціна інженерних досліджень), а також нашої компанії (зниження загальної собівартості досліджень). Застосований в даній програмі комплексний підхід до організації інженерних вишукувань має такі переваги:

Збір вишукувальних даних проводиться з мінімальною кількістю виїздів на досліджувану ділянку, що зменшує транспортні витрати.
Частина геодезичних і геологічних технологічних операцій проводиться в один і той же календарний період, що скорочує загальний час пошуків.
Виключається дублювання окремих видів робіт, що також допомагає трохи заощадити час і гроші.
Вишукувальний комплекс робіт включає:

інженерно-геодезичні вишукування по перенесенню межі ділянки з кадастрового плану на місцевість;
підготовка викопіювання з генерального плану району будівництва;
проведення топографічної зйомки з підготовкою геодезичної підоснови для побудови робочих проектних креслень;
виконання інженерно-геологічної розвідки зі складанням висновку про придатність ділянки для будівництва АЗС.
За бажанням замовника, при укладанні договору в комплекс включаються і інші інженерно-геодезичні послуги, які будуть необхідні в подальшому, після розробки і затвердження проектної документації:

геодезичні вишукування (винесення проектної схеми АЗС на місцевість);
геодезичне супровід будівельно-монтажних робіт;
виконавча геодезична зйомка.
Замовивши вишукувальний комплекс для АЗС в будь-якому з регіонів країни нашої компанії, Ви зможете отримати необхідну для початку проектування геодезичну і геологічну технічну документацію в найкоротший термін.