moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Інженерно-топографічні вишукування

Ні один об'єкт не може обійтися без інженерної геодезії. Вона може проявлятися через різні процедури. Одним з найбільш актуальних напрямків є інженерно-топографічна зйомка та відповідні дослідження.

Інженерно-топографічні вишукування ставлять перед собою мету розробити топографічний план, карту певній території. Для того, щоб отримати необхідний графічний документ, використовуються методи зйомки місцевості, зокрема, топографічна зйомка. У деяких випадках може виникнути потреба проводити фіксацію не з поверхні землі, а з повітря. Тоді процедура носить назву космічної зйомки або аерозйомки.

Інженерно-топографічні вишукування обов'язково знадобляться для початку етапу проектування, для того, щоб отримати дозвіл на будівництво того чи іншого об'єкта, а також щоб здати цей об'єкт в експлуатацію. Крім того, топографічна зйомка потрібна і для інших цілей - коли потрібне оновлення застарілих топографічних карт, розробка генеральних планів, різних креслень, проектування інженерних споруд, комунікацій, ландшафтних дизайнів. Топографічна зйомка стає основою для побудови графічного варіанту конкретної місцевості. Цей варіант може бути викладено в друкованому вигляді на папері, а також переданий замовнику у вигляді електронного файлу.

Дані, які фахівці отримують в ході топографічних вишукувань, максимально повно передають геодезичну картину досліджуваної ділянки. При необхідності можуть бути проведені не тільки наземні зйомки, але і підземні. Така процедура стає актуальною, коли мова заходить про комунікаційних системах. Може знадобитися інформація про їх розташування для того, щоб правильно і безпечно розташувати об'єкт майбутнього будівництва в площині ділянки і так само правильно підключити ці самі комунікації до об'єкта. Інженерно-топографічні вишукування дають відомості про розміри та площі території, її рельєф, а також про всі об'єкти, які розташовані на досліджуваній ділянці. Масштаб зйомки вибирається в залежності від цілей, які ставить замовник перед виконавцем. Наприклад, стандартна топозйомка має масштаб 1:500. А ось вишукування для ландшафтного дизайну краще проводити у великому масштабі 1:200.

Щоб ефективно проводити роботи в такому напрямку, фахівцям та організаціям, що надають подібні послуги, необхідно володіти якісним обладнанням, яке дає точні дані. А щоб обробляти інформацію, потрібно мати відповідне програмне забезпечення. Але навіть наявність сучасних систем не забезпечить вам доступ до роботи, якщо на це у вас немає дозволів. Наша фірма багато років працює у напрямку інженерно-топографічних вишукувань на підставі ліцензій та дозволів. Ми відповідально підходимо до кожного етапу топографічних досліджень і гарантуємо гарний результат.