moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва елеватора

Наша компанія багато років успішно працює на ринку геологічних послуг України. За ці роки ми реалізували багато проектів по виконанню комплексу робіт по геології ділянки; геодезичної зйомки для будівництва різних об'єктів; топографічної зйомки масштабу 1: 500 - 1: 5000; зйомка дна водойм і їх очищення. Виконали ряд проектів по геодезичних вишукувань під елеватор, сонячні батареї, АЗС та багато іншого.

Не так давно ми завершили інженерно-геологічні вишукування для будівництва елеватора в м.Обухів, Київської області. На підставі технічного завдання Замовника ТОВ «Новий Дім Квартал», була проведена геодезія і геологія ділянки. В результаті геодезичних робіт ми виконали:

топографічну зйомку в масштабі 1: 500, що відповідає вимогам інструкції для будівництва елеватора;
розбивку будівельних осей;
геодезичний моніторинг фундаменту елеватора.
При проведенні геології ділянки були виконані:

буріння свердловин, загальний метраж 120 пог.м;
вивчені ґрунти в польових умовах;
проведено аналіз ґрунтів в лабораторних умовах.
У підсумку складено технічний звіт з фактичною інформацією про ділянку і рекомендаціями для проектних даних будівництва елеватора. Комплексні інженерно-геологічні вишукування мають велике значення для збереження і довговічності будівельних об'єктів, і проводяться з метою вивчення природних і техногенних умов території. Це є гарантією будівництва міцного фундаменту споруд, запобігання деформацій конструкції.