moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Інженерно-геологічні вишукування

Будівництво будь-якої споруди - складний і тривалий процес. Закладці фундаменту і зведення стін передує дуже важливий підготовчий етап. Щоб будинок був міцним і надійним, потрібно провести ряд досліджень, які об'єднані в комплекс під загальною назвою інженерно-геологічні вишукування. Подібною роботою займається і наша фірма. Наші фахівці висококваліфіковані майстри, які мають великий досвід в даній сфері. Вони готові виконувати роботу по проведенню інженерно-геологічної зйомки будь-якої складності. Адже від точності даних, які нададуть геологічні дослідження, залежить безпека вашого будинку. Геодезичні та геологічні вишукування представляють цілий комплекс робіт, пов'язаних з вивченням всіх особливостей ділянки геологічного характеру. Наша компанія займається інженерно-будівельними дослідженнями і виконує їх відповідно до вимог чинних нормативних документів. Проведення інженерних вишукувань роблять для отримання і обробки інформації, яка потрібна, щоб забезпечити будівельне проектування вихідними даними.

Інженерно-геологічні вишукування застосовуються в будівництві, незалежно від масштабів. Зведення будь-якої будівлі - школи, багатоповерхівки, котеджу або торгового центру вимагає виконання комплексу досліджень. Це робиться з метою отримати найбільш повну картину про ділянку, на якому передбачається проведення робіт. На основі і з урахуванням цих даних можна розробляти проект майбутньої будови. Даний етап не варто ігнорувати і не потрібно на ньому економити. Без урахування особливостей ґрунту і місцевості конструкція може швидко почати руйнуватися, просідати, підтоплюватися.

Для того, щоб наші фахівці приступили до роботи по інженерно-геологічних вишукувань потрібно тільки звернутися до нас в компанію. Ми разом з вами розглянемо місцевість, обговоримо всі подробиці, а також закріпимо документально наша співпраця. Цим ми гарантуємо сумлінне і своєчасне виконання наших обов'язків. Кожен клієнт може загострювати увагу на конкретних деталях, які цікавлять його, а також просити виконання робіт у встановлені ним строки. Ми готові до діалогу і завжди прагнемо йти назустріч кожному.

Інженерно-геологічні вишукування - складна робота. Виконувати її повинні тільки професіонали, які мають достатньо знань в даній області. Терміни проведення дослідження для кожного конкретного випадку можуть істотно відрізнятися. Адже одна ділянка може ідеально підходити для будівництва, мати однорідну грунт, тому і вивчати його буде набагато швидше і простіше. А інша місцевість може мати безліч особливостей і не зовсім відповідних умов для початку будівельних робіт. На аналіз результатів інженерно-геологічної зйомки потрібно витратити більше часу і залучити більшу кількість фахівців.

Незалежно від складності, будь-інженерно-геологічне вишукування проводиться в кілька етапів, які здійснюються в різних місцях. Першочергові роботи виконуються безпосередньо на місці передбачуваного будівництва. Це так звані польові роботи. Далі все переноситься в лабораторії, де здійснюється аналіз.

Найперше, що роблять наші фахівці - виїжджають на ділянку і детально вивчають місцевість. Особлива увага приділяється рельєфу, кліматичних особливостей району, де буде проводитися інженерно геологічна зйомка, а також потенційним небезпекам природного характеру (схильності до зсувів, затоплень, провалів і просідання грунту).

Обов'язковим етапом нашої роботи є буріння свердловин в декількох місцях для того, щоб взяти проби для лабораторних аналізів. Дослідженню будуть піддані грунтові води на предмет складу і глибини залягання, грунт і грунт для вивчення його особливостей. Тільки після отримання всіх результатів аналізів, можна перейти до зіставлення грунту і будівельних матеріалів. Це дуже важливий момент, тому що при негативному взаємодії складових грунту і деяких металів все будівництво може зійти на «ні» або привести до серйозних руйнувань і запобігти цьому може тільки інженерно геологічна зйомка.

В результаті проведеної повноцінної роботи складається офіційний звіт, в якому будуть викладені всі отримані результати і зроблені відповідні висновки. Звіт буде містити ілюстративний матеріал і необхідні схеми, креслення і графіки. Також, після інженерно-геологічної зйомки, клієнт отримує від наших фахівців рекомендації з проведення будівельних робіт, засновані на результатах аналізів і пов'язані з даною ділянкою. У них можуть бути поради по тому, які будматеріали краще використовувати, який тип кладки фундаменту застосувати, і яку гідроізоляцію зробити.

Проведення інженерно-геологічних вишукувань і інженерно геологічної зйомки допомагає мінімізувати ризики і аварії.

В даній статті хочу дати відповіді на найбільш часті питання на тему інженерно-геологічних вишукувань

Терміни виконання геологічних вишукувань, від чого вони залежать і як можна прискорити.

Відповідь: Опишу загальний порядок проведення геології ділянки. Спочатку ми ознайомлюється з об'єктом, вивчаємо всі матеріали досліджень попередніх років, підбираємо техніку і технологію буріння (1-2 години). Буріння свердловин на об'єкті з відбором зразків (3 по 10 метрів від 4-х до 15-ї години в середньому). Паралельно робимо топографічну зйомку ділянки. Лабораторний аналіз порід 1-2 тижні, прискорювати не бажано, так як деякі породи потрібно висушити, деякі керни піддаються статичних навантажень. Складання інженерно-геологічного звіту з рекомендаціями для розрахунку фундаменту - 1-2 дня в залежності від кількості свердловин, розрізів.

Разом середній термін виконання 12-14 робочих днів, що становить 2-3 календарні тижні. Прискорювати не раджу, так як саме лабораторний аналіз займає найбільше часу і є найвідповідальнішим.