moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Інженерна геологія в Києві

Наш офіс у Києві

Київ, станція метро Лісова
вул. Попудренка 52, 3 поверх, офіс 317
тел: 097-891-01-18

В геології Києва виділяється дуже актуальна галузь науки, що має назву - інженерна геологія. Найбільшого поширення ця наука отримала в будівельній сфері незалежно від об'єкта - житлові будинки, промислові конструкції, шляхи сполучення та інші споруди.

Будівельний процес поєднує в собі дві найбільш важливі і об'ємні вимоги. В першу чергу, конструкція повинна бути безпечною, надійною і довговічною. Разом з тим будівництво не повинно займати занадто багато часу, сил, будматеріалів. Це є другою вимогою. Щоб поєднати і виконати успішно їх обидва, і необхідні ретельні геологічні дослідження на території, на якій плануються будівельні роботи. Також потрібно враховувати, що будь-які дії на якій-небудь місцевості можуть привести до певних змін і процесів на цих територіях. Тому при проведенні досліджень потрібно враховувати не тільки свідчення в даний момент, але, спираючись на дані, прогнозувати можливий розвиток подій на ділянці.

До геологічних вишукувань для Київського регіону потрібно підходити з усією серйозністю і відповідальністю. Саме ці роботи допомагають правильно спроектувати конструкцію будівлі, адаптувати її до геологічних умов місцевості. Крім того, всебічне вивчення території дасть можливість вибрати найбільш підходящу ділянку для будівництва з точки зору земельних процесів та їх впливу на спорудження.

Інженерна геологія в будівництві по Києву виконує відразу кілька завдань. В першу чергу вона спрямована на дослідження грунту, його вплив на фундамент будівлі і на взаємодію з різними будівельними матеріалами, застосовуваними в ході виконання робіт. Адже саме фундамент є основою будь-якої споруди і від його надійності і правильності виконання залежить безпека і довговічність всієї будівлі. Також вивчається вплив грунтових вод, їх рівень і прогнозуються можливі наслідки з метою вибрати оптимальний варіант гідроізоляції. Завдяки інженерній геології можна забезпечити достатню міцність і стійкість конструкції до шкідливих природних факторів, а в деяких випадках навіть заощадити.

Як правило, після оформлення всіх дозвільних документів, геологічні вишукування починаються з огляду території та дослідження інформації, що стосується природних та земельних особливостей даної місцевості. Далі слідує безпосередньо забір проб і аналіз ґрунту та ґрунтових вод. Це так званий польовий етап. Всі взяті проби ретельно вивчаються в спеціальних лабораторіях (лабораторний етап), а потім на камеральному етапі отримані дані опрацьовуються, узагальнюються і фіксуються в звіті.

Враховуючи всю важливість геологічних досліджень території будівництва, саме з них і повинна починатися вся робота на дільниці. Ви вчините правильно, якщо для проведення цього процесу запросите фахівців нашої компані. Адже саме вони тривалий час здійснюють геологічну діяльність різних об'єктів. Багато з цих будівель вже давно введені в експлуатацію і продовжують радувати своєю міцністю і якістю власників. А все тому, що фахівці компанії своєчасно та якісно провели геологічний аналіз, зробили відповідні висновки і дали корисні рекомендації.

Перед інженером-геологом стоять наступні завдання:

буріння свердловин;

відбір зразків ґрунту;
відбір проб води;
аналіз в лабораторії;
планово-висотна прив'язка свердловин;
збір і систематизація архівної та фондової документації по досліджуваному ділянці;
складання та передача замовнику технічного звіту.
У технічному звіті повинні бути відображені всі негативні фактори, які в тій чи іншій мірі можуть вплинути на будівництво та надійність майбутньої будівлі або споруди і його експлуатацію.

Замовити виконання інженерної геології фахівцями нашої компанії ви можете за телефоном, вказаним на сайті або залиште повідомлення і вже найближчим часом з вами зв'яжуться наші геологи.