moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Інженерна геологія для будівництва, в будівництві

При освоєнні будь-якої ділянки, відведеної під будівництво, не варто применшувати значення інженерної геології для будівництва об'єктів нерухомості. Інженерна геологія повинна знаходитися в перших рядах. Це основний етап початкових робіт перед виконанням проекту і зведенні будівлі або споруди. Інженерні вишукування є основою до початку проведення робіт щоб освоїти земельну ділянку. Без виконання цих заходів, спроектувати об'єкти неможливо.

Для чого потрібна інженерна геологія в будівництві?

Вона необхідна, щоб споруджуваний будинок або конструкція не зазнали деформацій і руйнування в майбутньому. Для цього необхідно досконало вивчити інженерно-геологічний стан грунту під спорудою. Якщо планування будівництва будь-якого об'єкта ведеться на різного роду грунті, то дослідження будуть важливим і необхідним елементом, що передує всім роботам по проектуванню і будівництву. Незважаючи на неоднорідність грунту, в кінцевому підсумку, при будівництві можна отримати безліч проблем. Це і нерівномірне осідання споруди, і її повне руйнування.

ДЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ІНЖЕНЕРНА ГЕОЛОГІЯ В БУДІВНИЦТВІ?
Інженерна геологія для будівництва - це робота для професіоналів, що володіють достатнім досвідом. Наша компанія вже багато років працює в області інженерних дослідженнь в геодезії і геології і за цей час накопичено великий досвід. Інженерна геологія для будівництва і дослідження виконуються на всіх рівнях будівництва, експлуатації споруд і будівель або при їх ліквідації. Всі дані, отримані при геологічних дослідженнях, відображаються в документації, необхідної для видачі регулюючими організаціями дозволу на будівництво. Наша компанія проводить інженерні дослідження для індивідуального житлового будівництва (проекти гостьового будинку, гаража, заміського будинку, котеджу, лазні, басейну). Дані інженерно-геологічних вишукувань визначають конструкцію, оптимальний тип фундаменту споруд і будівель і глибину його закладання.

Інженерно-геологічні дослідження дозволяють дати оцінку геологічних умов майданчика для будівництва і отримувати характеристики ґрунту, а також відомості для проведення розрахунків конструкцій фундаментів споруд і будівель.

Проектувальник, спираючись на звіт з досліджень, вибирає потрібний тип фундаменту і складає проект будинку, не піддається руйнуванню від стихійних природних сил - землетрусу, підтопленню, затопленню, морозному спучуванню.

Якщо цього не робити

Проведення будівельних робіт "усліпу" (без досліджень) може призвести до розриву в інженерних мережах, нерівномірних опадів будівлі, необоротної деформації і навіть до обвалення споруджуваних конструкцій або підтоплення споруджуваного об'єкта.

ДОКУМЕНТИ
Важливість виконання різного виду інженерно-геологічних робіт визначається програмою цих досліджень, основою яких буде технічне завдання Замовника. Для проведення геологічних досліджень, клієнт надає техзавдання на інженерно-геологічне дослідження. Техзавдання необхідно узгодити з організацією, яка виконує проекти підземних споруд, основ і фундаментів.

Геологам нашої компанії по силам досліджувати будь-яке грунтове середовище, застосовуючи досвідчені методи і розробки. Вони завжди готові вирішити будь-які складні інженерні завдання, як, наприклад, геологія для будівництва котеджу.

Висновок

Варто пам'ятати: проведення інженерно-геологічних досліджень вкрай необхідно і важливо, саме перед початком будівельних робіт. Такі дослідження дозволять вивчити територію в найдрібніших подробицях. Надалі це дозволить уникнути різних неприємностей. А будь-які роботи з геологічної розвідки місцевості можна довірити фахівцям-інженерам нашої компанії, які володіють певними навиками і знаннями і мають всі необхідні дозволи на проведення даних робіт. Замовивши у нас інженерну геологію ви отримаєте якісне її виконання в найкоротші терміни.