moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Інженерна геодезія

Інженерні геодезичні вишукування найчастіше починають цікавити тих, хто хоче перевірити виконану кимось роботу або отримати відповіді на питання стосовно фактичного стану будівель, споруд і будь-яких конструкцій для прийняття рішень про подальші дії. Спектр геодезичних робіт, який передбачає під собою інженерна геодезія, досить широкий. По-перше, для кожної конкретної задачі підбирається індивідуальний метод виконання зйомки, по-друге, інженерна геодезія може бути виконана з різною точністю і трудовитратами, залежно від конкретних потреб замовника.

Вам напевно для перевірки, наприклад, життєздатності і міцності старого, багато років занедбаного будинку, не потрібна інженерна геодезія, ціна якої сформована для високоточних, множинних вимірів складного промислового обладнання. Фахівці нашої компанії прекрасно розуміють, що в сучасних умовах, було б достатньо "по-звірячому" вимагати від усіх єдину, максимальну суму. Наша система тарифікації дуже гнучка, якщо вам потрібна інженерна геодезія, ціна буде розрахована конкретно під ваші потреби і з урахуванням всіх особливостей об'єкта.

Давайте розглянемо ситуації, в яких інженерні геодезичні вишукування допоможуть вам мати повну інформацію про стан справ:

Припустимо, ви ведете будівництво. Потрібно для початку розбити на місцевості запроектовані осі майбутніх конструкцій. Як вирішити проблему? Інженерні геодезичні вишукування дадуть вам надійну основу для подальшого будівництва.
Будівництво вже закінчено, тепер би все перевірити, чи правильно і безпечно все зроблено... Для цих цілей потрібно провести виконавчу геодезичну зйомку і звірити її результати з проектними показниками.
Конструкції козлових кранів вже досить старі, але дуже активно експлуатуються, на довго їх вистачить? Як дізнатися? За допомогою інженерних геодезичних вишукувань можна абсолютно точно визначити, наскільки конструкції деформувалися, зносилися.
Вихід із ситуації, в якій потрібна інженерна геодезія, замовити її в компанії, яка має максимальний досвід роботи та відповідне обладнання. Інженерні геодезичні вишукування дозволяють продумати кожну дрібницю при будівництві, обійти вже наявні конструкції і розташувати нове обладнання максимально компактно і ефективно. Для цього геодезист на місцевості, при необхідності, може зафіксувати місце і взаємне розташування будь-яких об'єктів, навіть якщо вони знаходяться в недоступному для вас місці, наприклад, на висоті 30 метрів. Головне, щоб об'єкт було видно, все інше вже практика та досвід. У різних ситуаціях, у яких буде застосовуватися інженерна геодезія, вартість буде залежати ще і від кінцевого результату. Ми можемо надати результати у вигляді виконавчих схем в паперовому вигляді, можемо передати електронне креслення, а можемо побудувати для вас тривимірну модель вашого підприємства або приватної земельної ділянки, все знову ж таки виключно індивідуально.

Наша компанія має в своєму розпорядженні найбільш точне, з сучасних, обладнання. Завдання інженерної геодезії наші фахівці регулярно вирішують для різних людей по всій території України. Досвід проведених робіт свідчить про те, що краще відразу найняти грамотних спеціалістів, ніж потім виправляти помилки недосвідчених вимірників.