moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Гідрографічна зйомка

Послуга з проведення гідрографічної зйомки (зйомки дна водойми) може бути самостійною задачею, яку ставить перед нами замовник, а може бути частиною комплексних геодезичних досліджень перед зміцненням берегової лінії водойми, складанням рибальської карти або прокладки комунікацій по водоймі, інше. Але яка б кінцева мета дослідження перед нами поставлена не була, Ви завжди отримаєте послугу на вищому професійному рівні, і ось чому.

ЗЙОМКА ВОДОЙМИ АБО ГІДРОГРАФІЯ - ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Якщо Вам потрібно провести зйомку дна водойми, при цьому Ви потребуєте в послузі ідеальної якості, - "Геодезія" завжди готовий прийти на допомогу.

Не знаєте, з чого почати? Просто зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними на головній сторінці сайту телефонами або запишіться в онлайн режимі, щоб пройти абсолютно безкоштовну консультацію.

Після попереднього спілкування в телефонному режимі ми, у зручний для Вас час, виїжджаємо на об'єкт (вказаний водойму) і виробляємо первинний огляд місцевості.

Можливо попереднє обговорення завдання по обміру водойми в телефонному режимі. При необхідності, проводиться попереднє обговорення поставлених завдань з діагностики поверхні дна водойми в форматі співбесіди. Після первинного огляду водойми, якщо такий вимагається, на об'єкт виїжджає група фахівців для проведення досліджень на самому точному сучасному обладнанні.

Після пошуків ми обробляємо отримані результати і складаємо топографічний план дна водойми, який Ви можете отримати в електронному та графічному форматах.

Увага! Тільки дослідження дна водойми за допомогою ехолота і складання професійної топографічної карти може допомогти в розумінні можливих способів освоєння водойми. Маючи достовірну топографічну карту дна водойми, можна чітко прорахувати комерційний прибуток від його освоєння.

В яких форматах надається звіт по гідрографічної зйомки або зйомці дна водойми
Результати зйомки водойми у вигляді топографічної карти дна в статичному водоймі найчастіше надаються в масштабах:

1: 500 (великомасштабний план, де 1 см плану відповідає п'яти метрам натуральної території);
1: 800 (великомасштабний план, де 1 см плану відповідає восьми метрів);
1: 1000 (великомасштабний план, де 1 см плану відповідає 10 метрам).
При необхідності, топографічна карта дна водойми складається в масштабі, що зручний замовнику.

Увага! Обраний масштаб залежить від площі водойми і кінцевої мети дослідження.

Результати руслової зйомки надаються замовникові в наступних масштабах:

1: 2000 - берегова лінія від 100 м. (1 см плану відповідає 20 метрам дна водойми);
1: 5000 - берегова лінія від 150 м. (1 см плану відповідає 50 метрам дна водойми);
1: 10000 - берегова лінія більш 200 метрів (мінімальний масштаб для топографічної карти, де в одному сантиметрі карти показано 100 метрів натуральної території водойми).
Оптимальний масштаб для топографічного плану або карти руслової зйомки визначається шириною смуги берега в метрах, приблизні дані зазначені в списку вище.

Протяжність берегової лінії водойми визначається за допомогою високоточної тахеометра. Ми використовуємо самі останні моделі тахеометрів, надійність яких просто вражає. Така точність буде корисна при кінцевої мети: складання плану перед зміцнення берегової лінії водойми.

ПРИНЦИП РОБОТИ ЕХОЛОТА, ДОПУСТИМА ПОХИБКА
Гідрографічна зйомка поверхні дна водойми проводиться за допомогою ехолота. Ехолот або гідролокатор (офіційна назва) проводить моніторинг поверхні дна водойми за допомогою звукових хвиль.

Апарат випускає акустичне випромінювання певного спектру, звукові імпульси, натикаючись на перешкоди, відображаються за принципом світлових хвиль від поверхні предметів. Далі, потужність відбитого сигналу записується і аналізується за допомогою спеціального обладнання.

Як відомо, поверхня різних по щільності матеріалів мають різну відбивну здатність, в результаті відображені звукові хвилі різної сили допомагають зрозуміти і побачити те, що знаходиться під товщею води.

Для аналізу результатів роботи ехолота ми використовуємо потужні комп'ютерні системи та спеціалізоване ліцензоване програмне забезпечення.

Отримані за допомогою ехолота результати діагностики обробляються за допомогою спеціальних програм. ПРИ НЕОБХІДНОСТІ, наші фахівці проводять домеров по водоймі і перерахунки в ручному режимі.

При якісній діагностиці водойми від 3 до 10 метрів, похибка становитиме не більше 10 см.
При збільшенні глибини водойми до 20 м, існує ризик похибки до 0, 2 метрів.
Якщо потрібна діагностика водойми глибиною більше 20 м, то в такому випадку похибка може досягати напівзахід.
Увага! Похибка при визначенні положення точок проміру водойми при складанні спеціального креслення не перевищує 5 см!

СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО ДЛЯ СКЛАДАННЯ ТОПОПЛАНУ ДНА ВОДОЙМИ
Тривалість періоду досліджень залежить від обсягу робіт і необхідної точності. Для уточнення потрібної кількості часу Вам потрібно буде подзвонити або зв'язатися з нами по електронній пошті і повідомити параметри водойми.

Також Ви можете задати будь-які питання за хронометражем дослідження цікавить водойми і ціною за послуги гідрографічної зйомки в розділі відкритого обговорення. Кінцеву вартість і необхідний час для реалізації замовлення можна визначити тільки після позначення всіх відправних точок.

Перед початком досліджень всі пункти будуть обговорені, зокрема - складена попередній кошторис. Після отримання замовлення по обміру водойми ми приступаємо до дослідження в максимально короткий період.

МИ ПРАЦЮЄМО ОФІЦІЙНО
Топографічний план або карта дна водойми, складена інженерами-геодезисти геодезії, може бути використана як частина супровідної документації для складання паспорта водойми.
Ми працюємо по офіційної державної ліцензії, з правом надання визначеного спектру послуг на всій території України.
Ми зобов'язуємося надати своєму замовнику звіт за підсумком виконаних робіт у двох форматах: електронному та паперовому.
При бажанні, Ви можете ознайомитися з ліцензіями в спеціальному розділі сайту прямо зараз, не відходячи від монітора.