moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геологорозвідувальні роботи

Геологорозвідка займається пошуком скупчення корисних копалин, які бувають різних видів. Завдяки хімічному складу і фізичним властивостям, які різні для кожного виду, вони широко використовуються у сфері матеріального виробництва. Геологорозвідувальні роботи являють собою цілий комплекс не тільки геологічних, але і інших робіт, спрямованих не тільки на пошук і виявлення корисних копалин, але і на підготовку їх до освоєння промислового характеру. Для розвідки кожної групи корисних копалин існують свої стадії геологорозвідувальних робіт.

Варто відзначити, що геологорозвідка актуальна не тільки під час пошуку корисних копалин, але й досить затребувана будівельними організаціями. Що стосується цього випадку, то геологорозвідка дає можливість отримати максимум інформації про несучу здатність ґрунту тієї ділянки, де передбачається проводитися зведення будівлі або споруди, інформацію про підгрунтову будову грунту, а також провести гідрогеологічне дослідження грунту. Дослідження підгрунтової будови ґрунту має на увазі під собою комплекс робіт з виявленням пустот різних утворень, небезпечних порід. Гідрогеологічні дослідження грунту може проводитися як в процесі будівельних робіт, так і вже після того, як будівельний процес закінчено. Такі дослідження потрібні, щоб виявити можливість підтоплення будівлі або споруди. Дані, отримані в ході вищеперелічених геологорозвідувальних робіт, обробляються і після цього складається відповідна технічна документація.

Геологорозвідувальні роботи дозволяють визначити який вид будівництва можна здійснювати на даній ділянці, якої висоти можна зводити будівлю або споруду. Тому результати проведених геологорозвідувальних робіт має не малу важливість для проведення будівельних процесів. До того ж без висновків геологорозвідки в проектній документації, закріпленої законодавчо, неможливо отримати дозвіл на будівництво, а також отримати погодження проекту будівництва.

Наша компанiя має досить великий досвід у проведенні геології і різноманітних дослідницьких робіт та зібрала у своєму штаті лише висококваліфікованих фахівців, які виконають геологорозвідувальні роботи якісно і грамотно, з урахуванням всіх норм і вимог, які необхідні для отримання дозволу на будівництво та погодження проекту для будівництва. Наші професіонали, завдяки своєму досвіду і спеціальним навичкам реалізують проект будь-якої складності, виконають роботи в термін, підготують спеціальну технологічну документацію у відповідності з усіма законами, вимогами, нормами, які діють на сьогоднішній момент.