moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геологія в Києві

Перед будівництвом будинку обов'язково слід провести геологію ділянки. У правильності цього твердження переконалося все більше число землевласників. Ті, хто погодився з цим, не мають проблем зі своїми будовами. А хто проігнорував це правило, шкодують про це. За допомогою геології можна зрозуміти – чи варто взагалі затівати масштабне і дороге будівництво на даній ділянці. А якщо варто, які матеріали вибрати, і якого типу фундаменту віддати перевагу. Від кінцевого результату, його точності і достовірності залежить доля і ділянки, і будівлі, яка буде зведена на ній. Якщо геологічна процедура проведена успішно і сумлінно, і при проектуванні і будівництві були враховані її результати, то ви, як власник, можете розраховувати на міцну, надійну і довговічну будова.

Геологія Київ – це те, з чого має починатися будь-яка столична земельна ділянка. Саме ці роботи разом з інженерно-геодезичними дослідженнями передують проектуванню. Тільки, деякі замовники опускають геологію, зупиняючись тільки на геодезії, яка обов'язкова для затвердження проекту. Але як би точно вам не визначили особливості рельєфу та інші параметри території, без знань про те, що знаходиться під землею і як це поведеться з фундаментом, будуватися не варто. В іншому випадку тріщини, просідання і більш небезпечні явища будуть супроводжувати вашу нову будова весь період її експлуатації.

Геологія в Києві – відповідальний і дуже складний відрізок робіт. Тому довірити їх необхідно кваліфікованим фахівцям нашої компанії. Вони розбираються у всіх тонкощах кожної з процедур і мають все необхідне обладнання для здійснення своєї діяльності.

Геологічні роботи Київ мають свою послідовність дій. Спочатку відбувається знайомство з ділянкою. Інженеру потрібно оглянути територію. Вже при такому первинному професійному огляді він зможе зробити деякі висновки про особливості місцевості, і вибудувати для себе той фронт робіт, які потрібно провести, виходячи з цього огляду і тих відомостей, які отримані в ході бесіди з замовником.

Після такої вступної частини можна переходити до забору зразків для аналізу. Братися буде і сам грунт і грунтові води. Для того, щоб правильно відібрати всі необхідні зразки, потрібно пробурити кілька свердловин в різних місцях ділянки. Відібрані зразки поїдуть в лабораторію для аналізу.

Бувають ситуації, коли на цьому роботи в полі не закінчуються. Іноді можуть знадобитися додаткові аналізи, провести які можна прямо на місці при наявності відповідних приладів. Такими способами вивчається ступінь витримки ґрунту, його здатність витримувати навантаження.

Але більша частина досліджень виконується саме в лабораторних умовах. Так можна виявити такі важливі характеристики, як склад, вага, вологість, ступінь схильності до руйнувань і інші не менш актуальні показники. Коли всі дані, які можна було отримати, на руках у фахівця, можна приступати до їх обробки. Виходячи з кінцевих показників, вибудовується план подальших дій. Але і самі геологи, які проводили геологія земельної ділянки Київ, не залишають замовника і проектувальника наодинці з проблемним грунтом. У звіт включається аналітична частина, яка допомагає визначитися з подальшими заходами, а також підібрати потрібний тип фундаменту. В результаті замовнику видається цілий пакет документів з звітами, таблицями і графіками.