moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геологія для приватного будинкуCustom block

Геологія для приватного будинку може бути зроблена ще на стадії покупки землеволодіння. Дбайливий господар має можливість, звернувшись у нашу компанію, заздалегідь з'ясувати, наскільки обрана ділянка за геологічною будовою відповідає його будівельним задумам. Геологія ділянки для приватного будинку може встановити, що грунтові води знаходяться близько до поверхні, а покупець не мислить будинку без сухого підвального приміщення. В такому випадку краще пошукати ділянку з іншого геологією, так як роботи по водопониженню можуть виявитися не під силу індивідуальному забудовнику.

Геологія для приватного будинку, в більшості випадків, передбачає проходку декількох неглибоких свердловин. Глибина свердловин буде збільшена в разі влаштування глибоких підвалів. Зазвичай проходка виконується механічним ударно-канатним способом. Розвідувальні виробки буряться діаметром 127 мм, а технічні, з яких беруть проби ґрунту на дослідження, - діаметром 146 мм. Геологія ділянки для приватного будинку повинна бути вивчена під всім споруджуваним будинком. Але стан ділянки не завжди дозволяє проїхати важкій великогабаритній техніці до місця робіт. Тоді використовують мотобур.

Геологія для приватного будинку ціна складається з багатьох чинників. Габарити дому, характер геології, відстань до об'єкта - ось складові ціни. Чим більші розміри будівлі, тим глибше вироблення і тим більше їх потрібно пробурити для уточнення розрізу. Якщо розріз представлений декількома шарами, то з кожного шару необхідно відібрати мінімум по 6 проб для випробувань в лабораторії. Чим більше шарів у розрізі, тим більший обсяг лабораторних випробувань належить виконати для визначення характеристик грунтів. Геологія для приватного будинку передбачає вивчення гідрогеології ділянки та з'ясування агресивності підземних вод до різних марок бетону. Для цього з водоносного горизонту відбирають проби води і роблять аналіз. Геологія для приватного будинку, ціна на данній вид робіт може бути знижена у тому випадку, якщо на ділянці раніше проводилися роботи геологічного характеру. Фахівці перед призначенням складу польових робіт ретельно вивчають архівні матеріали. Дані досліджень минулих років використовують при побудові розрізів і при статистичній обробці показників властивостей ґрунтів.

Геологія ділянки для приватного будинку досліджується шляхом проведення рекогносцировки майданчика та прилеглої території. Звертається увага на прояви несприятливих інженерно-геологічних процесів і явищ. Карст, просадні блюдця, виходи підземних вод на поверхню, зсуви - все це підлягає вивченню. Якщо ділянка передбачуваного зведення будинку розташований на схилі, а поблизу нього виявлено зсувні явища, то доведеться зробити розрахунок стійкості схилу. Геологія для приватного будинку в такому випадку буде складатися з буріння профілів, за якими буде виконуватися розрахунок стійкості схилу.

Геологія ділянки для приватного будинку проводиться з метою надання відомостей, необхідних для складання проекту будинку. Отримана інформація може вплинути на кошторисну вартість будівництва. За даними геологічних досліджень, керуючись рекомендаціями, проектувальники вибирають тип фундаменту і його параметри. Геологія для приватного будинку може значно знизити загальну вартість будівництва, якщо в результаті проведених досліджень виявлено, що в даних умовах можна застосувати фундаменти, які не зажадають великих витрат. При наявності просадних грунтів в розрізі і грунтів з рослинними залишками виконана геологія ділянки для приватного будинку запобіжить появу тріщин у стінах побудованого будинку і його руйнуванню.