moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геологія ділянки. Вартість

Перед проектуванням замовляється геологія ділянки вартість якої може варіювати. Наприклад, вона може збільшуватися або зменшуватися на більш складних або простих ділянках з точки зору геології. Чим більше коштів буде вкладено в геологічне вивчення, тим більше чинників буде розглянуто, буде зроблено більш ретельний аналіз, більш ретельний прогноз на майбутнє. Також буде більш ретельна методика взяття проб, їх подальше дослідження. Більш якісне, дороге буріння дозволить зберегти зразки взятого грунту в їх природному стані. Тоді можна отримати найбільш правильні відомості про властивості цього зразка, його зміну під різними тисками, вологою. Це дозволить вибрати найбільш підходящий і дешевий фундамент, який буде гарантувати довгу, безпечну експлуатацію будівлі.

В залежності від того, наскільки детально робиться геологія ділянки ціна теж може змінюватися. Але геологічні дослідження - це не те, на чому варто економити. Можливо можна буде уникнути багатьох проблем, наприклад, якщо будинок побудувати в декількох десятках метрів далі, ніж він побудований. Чи можливо на цій ділянці взагалі не потрібно будувати. Будують зараз практично на будь-яких грунтах. Однак вся справа в ціні питання. Витрати можуть виявитися непомірно великими. Тому геологією ділянки можна поцікавитися навіть перед покупкою ділянки, або купівлею вже готового будинку, котеджу. Можна прийти в геологічну організацію, що займається такими дослідженнями і попросити у них довідку про геологічні умови певного місця. Є вже виконані геологічні роботи з сусідніх ділянок, є готові звіти. Є геологічні карти і цілі томи з геології району.

Якщо попередньо взяти таку довідку, то вартість геології ділянки, звісно ж, буде невелика. Інформаційна довідка складається на основі архівних даних, загальних відомостей про геологію. Для того, щоб точно прив'язати результати досліджень – потрібна топографічна зйомка місцевості. Надалі вона знадобиться для проектних і будівельних робіт. На основі топографічної карти будуються також і геологічні карти, розрізи. На основі топографічних даних аналізуються всі особливості рельєфу. Де знаходяться круті обриви, в який бік рельєф знижується. На топоплані плануються розвідувальні виробки, планується вартість вишукувань, прогнозується перебіг геологічних процесів.

Коли проводиться геологія ділянки вартість збільшується, якщо ділянка розташована дуже далеко. Якщо складні умови під'їзду до місця проведення робіт. Якщо складна геологія ділянки в силу широкого розвитку ослаблених грунтів. Таких, як лесовидні, карбонатні породи, пилуваті піски, глинисті породи, суглинки, торф, техногенні грунти. Коли неглибокий рівень залягання грунтових вод, коли складні геоморфологічні умови, коли рельєф сильно розсічений – легко виявляються різні інженерно-геологічні процеси.

Коли нескладна геологія ділянки ціна зазвичай використовується стандартна, залежить від поверховості будівлі. Від площі ділянки і від матеріалу, з якого будинок буде будуватися. За результатами досліджень можна отримати вичерпні відомості про склад, будову ґрунтів. Відомості про те, на якій глибині знаходиться вода, наскільки схили стійкі. Даються рекомендації за типом, формою і товщиною фундаменту. Даються рекомендації по інженерним мережам. Складають проаналізовані просадні властивості ґрунтів.

Геологію можна замовити не тільки перед будівництвом будинку. Наприклад, якщо будинок побудований, але такі дослідження раніше не велися. Або коли на стінах, на фундаменті з'явилися різні деформації, з'явився крен. Або коли назріла необхідність прокласти інженерні мережі. Або коли потрібно побудувати підвал. Коли потрібно провести реконструкцію будівлі. Вартість геології ділянки в таких випадках буде нижче, ніж при повному обстеженні ділянки. Звичайно за умови, що раніше геологічні вишукування вже проводилися.

Потрібно чи не потрібно проводити дослідження, який обсяг робіт передбачається виконати, яка буде їх вартість. Про все це ви можете дізнатися, зв'язавшись з фахівцем нашої компанії.