moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геологія ділянки ціна

Перше, що цікавить тих, хто збирається будуватися – це вартість кожної з робіт. Часто саме матеріальна складова виходить на перший план. Коли мова заходить про проведення тих чи інших процедур, які важливі і необхідні, перше питання замовника про вартість. І іноді матеріальний фактор стає причиною відмови від необов'язкових, але важливих робіт. Таке трапляється з геологічними процедурами.

Геологія ділянки, ціна якої в кожному конкретному випадку визначається індивідуально, являє собою дослідження ґрунту та ґрунтових вод. Основна мета таких досліджень – виявити позитивні і негативні якості землі на території, відведеній під будівництво. Маючи геологічні відомості, проект і саме будівництво адаптується під них.

Найцінніша і основна якість будь-якої будівлі – це її довговічність. І цей параметр залежить не тільки від умілих дій будівельників і від супер-якісних матеріалів, які ви закупили. Все це може відійти на другий план, якщо була пропущена стадія геологічних вишукувань. Тому не варто відразу братися за проектування та закладання фундаменту. Перед цим замовте дослідження ґрунту та ґрунтових вод.

Є такі грунти, які абсолютно непридатні для будівництва. Будинки, що зводяться на таких ділянках, починають валитися ще до того, як вони були добудовані до кінця і здані в експлуатацію. В результаті – даремно витрачені гроші. Але ті, хто все-таки вирішуються зводити конструкцію на такому грунті, після геологічних досліджень вкладають чималі кошти в те, щоб адаптувати ділянку під будівництво.

Якщо земельна ділянка ще не ваша, а ви тільки збираєтесь її купувати, то найкращим варіантом буде проведення і ціна геологічних робіт перед укладенням угоди. У разі позитивних якостей території, у вас вже будуть матеріали на руках, які підуть в основу проекту, і ви будете впевненими у вашій землі. А ось якщо результати не дуже хороші, то витративши кошти на дослідження, ви уникнете небажаної покупки.

Найпростіший геологічний аналіз ціна передбачає буріння декількох свердловин, з яких будуть братися зразки ґрунту і ґрунтових вод. Таких свердловин потрібно зробити як мінімум три і більше. Все залежить від площі території, призначення та масштабів самого майбутнього об'єкта й особливостей ділянки, які можна визначити візуально. Після забору зразків, вони потрапляють в лабораторію, де за допомогою спеціальних аналізів і приладів, досліджуються. Коли всі отримані дані, фахівці узагальнюють їх у звіт. Обов'язковим елементом звіту є рекомендації будівельникам і самому замовнику про подальше проведення робіт та підбір будівельних матеріалів.

Якщо мова йде про якийсь великий і важливий об'єкт, то будуть потрібні додаткові аналізи, виконати які можна прямо на місці за допомогою пересувної лабораторії.

Сьогодні геологічне дослідження ціна здобуває популярність. Власники землі все більше розуміють важливість цієї процедури. І з-за такої популярності геологією стали займатися не тільки державні служби, з якими можна втратити багато часу, але і приватні незалежні компанії. Здійснювати подібну роботу – це завдання інженера-геолога. У нашої компанії є цілий геологічний відділ, штат якого включає всіх необхідних фахівців для виконання якісної діяльності.