moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геологія ділянки при проектуванні будівництва

Перед проектуванням майбутнього будівництва: приватного будинку, перепланування кімнат, добудови, забудови величезного комплексу необхідно провести геологічні вишукування грунту. Багато здивуються, - невже це необхідно? Так, інженерні вишукування є основною умовою для майбутнього будівництва. Завдяки таким дослідженням, можна на початковому етапі передбачити причини деформації побудованих об'єктів. Часто буває, що ввівши в експлуатацію конструкцію, з часом вона починає руйнуватися, утворюються тріщини аж до відходження стін. Ось тоді забудовник починає дивуватися, чому так сталося, що не так зробили?

Інженерні вишукування у нашої компанії дозволяють не тільки обстежити фізико-хімічні властивості підводних вод та грунту, але і адаптувати майбутнє будівлю під кліматичні умови даного регіону. Завдяки лабораторним дослідженням, надається можливість підібрати будівельні матеріали і вид фундаменту під певні властивості грунту.

ГЕОЛОГІЯ ДІЛЯНКИ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ БУДІВНИЦТВА
Геологічні обстеження необхідно проводити перед проектуванням будівництва. Важливість таких досліджень велика, так як при будівництві ніхто не може дати гарантію на поведінку ґрунту і взаємодія його з будівельними матеріалами. Проведення в будівлю основних комунікаційних систем: газу, світла, електрики, води увазі деякі особливості. Наприклад, взаємодія підводних вод з пластиком каналізаційних труб без спеціальних знань визначити неможливо. Саме фахівці нашої компанії у своєму звіті рекомендують матеріали для будівництва, адаптують їх під кліматичні умови місцевості.

У нашій фірмі надаються такі послуги, як топографічна зйомка місцевості. Топографи на картку у будь-якому масштабі наносять основні об'єкти, на фабрики, заводи, розташовані недалеко від майбутнього будівництва. У проекті будівництва такі роботи є необхідними.

ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ ГЕОЛОГІЧНОГО АНАЛІЗУ ҐРУНТУ
Інженерно-геологічні роботи проводяться в кілька етапів, розглянемо їх нижче.

Підготовчий. На початковому етапі інженери нашої фірми виїжджають на ділянку, знайомляться з наявними документами.
Польові роботи. Взяття проб підземних і підводних вод відбувається з допомогою буріння свердловин. Буріння відбувається за допомогою спеціального обладнання. Для точного визначення складу ґрунту буріння відбувається в декількох місцях. Деякі аналізи проводяться на місці за допомогою спеціального обладнання.
Лабораторний етап. Проби направляються на аналіз в лабораторію нашої компанії. З допомогою надточного обладнання визначаються хімічні властивості грунту, вплив їх на будівельні матеріали.
Складання технічних документів, звітів про характеристики ґрунту. Всі документи завіряються печаткою та підписом, ліцензія додається.
Зауважте, лабораторні дослідження визначають не тільки склад підводних вод, але і їх рухливість і взаємодія з майбутнім фундаментом. З такими результатами стає можливим підібрати фундамент і адаптувати майбутню конструкцію під грунт.

ПРИЧИНИ І ПОМИЛКИ ДЕФОРМАЦІЇ ПОБУДОВАНИХ ОБ'ЄКТІВ
Варто погодитися, що часто трапляються випадки, що підрядники, щоб заощадити кошти, закладають не якісний фундамент. Для правильного функціонування будівлі необхідна надійна основа – фундамент. Для його якісної укладання потрібно враховувати рекомендації інженерів і результати лабораторних досліджень грунту. Від рельєфності грунту, рухливості грунту, його складу та властивостей, від прилеглих конструкцій залежить подальша експлуатація будівлі. Інженери нашої фірми на якісному програмному обладнанні визначать відповідні матеріали саме для вашого будинку. Тільки тоді можна бути впевненим, що конструкція простоїть довго і не деформується. Не використовуючи рекомендації фахівців фірми, не правильно спроектувавши будівля, забудовуючи конструкцію невідповідними матеріалами, не враховуючи особливості грунту та основні технологічні процеси - це і є основними причинами руйнування будівель.

ДЕ ЗАМОВИТИ ІНЖЕНЕРНІ ВИШУКУВАННЯ У КИЄВІ
Замовивши послугу у нас, ви отримаєте ліцензовані дослідження ґрунту, комунікабельний персонал високоякісне обладнання і сервіс на високому рівні. Наша фірма виконає геологічні дослідження «під ключ», від виїзду фахівців на об'єкт, до складання звіту з усіма схемами і топографічними даними. Договір має юридичну силу і складається з усім технічним вимогам, обов'язковими є печатка і підпис.

У цій статті були розглянуті основні причини деформації побудованих об'єктів. Геологія ділянки є обов'язковою процедурою для попередження руйнування або деформації будівель.