moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геологічні компанії

Геологія спрямована на дослідження особливостей ґрунту на тій ділянці, на якій планується проведення яких-небудь робіт. Зокрема, найчастіше інженерна геологія стає актуальною, якщо мова йде про будівництво в Україні.

З кожним роком все більше і більше людей усвідомлюють несумірну користь інженерної геології. Ходячи багато ще зовсім недавно скептично ставилися до подібних послуг. Проте одні бачать явну перевагу самі на прикладі своїх знайомих, партнерів або конкурентів, а інші вчаться на своїх помилках, витративши чималі гроші на відновлення або переробку будинку.

Зі зростаючою популярністю такого напряму досліджень на ринку даних послуг з'являються нові і нові геологічні організації України, а так само геологічні компанії України, які пропонують себе в якості виконавця подібної роботи. Одні спрямовані тільки на надання геологічних послуг та являють собою геологічні компанії в чистому вигляді. А інші розширюють сферу своєї діяльності за рахунок введення в список своїх робіт і процеси з вивчення земляних надр і грунтів, і порід. Однак справжні професіонали своєї справи починали ще задовго до піку популярності геології серед населення. Саме такі фірми були популяризаторами подібних робіт, пояснювали важливість та механізм їх проведення.

Геологічні компанії України, що працюють в напрямку інженерно-геологічних вишукувань для будівництва, прагнуть охопити якомога більший спектр процесів, пов'язаних з дослідженням території. В основному, перелік схожий. Головний напрямок діяльності - це приватне будівництво. Тут роботи зводяться до буріння декількох свердловин і взяття на аналіз проб ґрунтових порід і вод. Серйозні і великі компанії намагаються не вдаватися до сторонньої допомоги і створювати спеціалізовані лабораторії на своїй базі. Це і здешевлює вартість для клієнтів, і забезпечує оперативність. Крім того, проводити аналізи можна прямо на місці вивчення, маючи пересувні лабораторії. Прагнення до максимальної точності змушує їх використовувати передове обладнання у своїй роботі. Не менша увага має приділятися камеральній обробці отриманих відомостей. Адже, якщо навіть самі точні показники буде аналізувати некомпетентний працівник, а розрахунки проводити на базі застарілих програм, тоді є велика ймовірність наявності помилок у такому звіті.

Якщо вам знадобилися послуги геологічного характеру, підійдіть до вибору геологічної компанії грунтовно. Адже саме від вашого вибору буде залежати кінцевий результат. Орієнтуватися потрібно на сукупність критеріїв.

Практичний досвід компанії в цілому і кожного окремого працівника в геологічному напрямку.
Тривалість функціонування компанії на ринку подібних послуг.
Широта сфери діяльності та асортименту послугє.
Наявність сертифікатів на обладнання та ліцензій на роботу.
Взаємодія з клієнтами виключно на договірній основі.
Досвід буріння свердловин саме у вашому регіоні, чи знайомі ними грунти вашої ділянки.
Користуються геологи геодезичним обладнанням для визначення позначок гирл свердловин для якісної побудови інженерно-геологічних розрізів.
Перераховані пункти є головними показниками сумлінності і професіоналізму компанії і кожного із співробітників, керуючись якими ви можете розраховувати на якісний результат.

Не варто недооцінювати геологічні вишукування, а тим більше нехтувати ними. Особливо вони важливі перед початком будівництва нової будівлі або споруди. Знаючи тип та характеристики ґрунту обирається правильний тип фундаменту. А зробивши правильний даний вибір ви не тільки захистите несучу конструкцію від тріщин, які можуть створити аварійну ситуацію під час експлуатації об'єкта, але також і, в деяких випадках, заощадити на закладці фундаменту. Довіряти геологію ділянки необхідно кваліфікованим фахівцям. Наші геологи володіють спеціальними навичками і вміннями для проведення даних робіт, мають всю необхідну дозвільну документацію на здійснення геологічних вишукувань. По закінченні геологічних робіт ми надаємо якісний технічний звіт, який несе в собі повну і достовірну інформацію про грунт.