moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезія Запоріжжя

Геодезичні роботи у Запоріжжі дозволяють вирішити багато практичних питань. Перелік робіт, які проводить наша компанія досить великий, що дозволяє задовольнити всі потреби наших клієнтів. Геодезія Запоріжжя з'ясовується для вирішення найрізноманітніших завдань. Найчастіше вони пов'язані із створенням технічної документації, отриманням відомостей про ділянку, виконанням ремонту інженерних об'єктів, їх перепланування, монтажу і т. п. При цьому виконують найрізноманітніші геодезичні роботи у Запоріжжі. Найчастіше вони поєднані з інженерно-геологічними. Спеціалісти нашої компанії виконують:

Топографічна зйомка Запоріжжя.
Контрольно-виконавча зйомка.
Гідрографічна зйомка водойм.
Подеревна зйомка.
Фасадна зйомка споруд.
Знімальні роботи потребують особливої зосередженості та уваги. Топографічна зйомка Запоріжжя потрібна для геопідоснови споруди. Також її варто виконувати для отримання відомостей про розташування ліній тепломережі, водопроводу, каналізації, газопроводу, електричних кабелів і т. д. Всі ці комунікації найчастіше розташовані під землею і з'ясувати їх місцезнаходження можна тільки за допомогою топозйомки. Для населених пунктів геопідоснова створюється в м 1:500, іноді 1:200 або 1:1000. Зазначаються всі об'єкти, які потрапляють у межі території. Так проектувальникам набагато легше визначити конкретний майданчик для будівництва. Топографічна зйомка Запоріжжя часто супроводжується такими дослідженнями, як розбивка топогеодезичної мережі та винесення меж земельного наділу.

Виконавча зйомка необхідна при будівництві об'єктів. Також її застосовують при монтажі або ремонті. Найчастіше контрольно-виконавча зйомка виконується кілька разів. Втім, все залежить від обсягів передбачуваних робіт, розмірів об'єкту і складності поставленого завдання. Геодезія Запоріжжя у цьому випадку допомагає уникнути багатьох помилок. Виконавча зйомка полягає в отриманні відомостей про створений об'єкт і порівнянні їх з запроектованими даними. Всі похибки виправляють, або вносять зміни в проект.

Гідрографічна зйомка - це та ж топографічна зйомка, потрібна для дна і берегів водойм. Вид вишукувань досить специфічний, однак затребуваний. Проводять для річок, озер, ставків і т. д. За допомогою цих робіт можливо визначити рельєф, обчислити кількість ґрунту, який варто прибрати, поглибити русло, оцінити запаси руслового піску і т. д. Ці геодезичні роботи у Запоріжжі роблять з плавзасобу за допомогою ехолота.

Подеревна зйомка – необхідна на ділянках з рясною рослинністю. Особливо важлива в тому випадку, якщо на майданчику розташовані насадження цінних порід. Кожне дерево і чагарник відзначаються на карті і нумеруються. Найчастіше карта супроводжується відповідним реєстром. У ньому міститься повна інформація по кожному дереву – його діаметр, ширина, висота і т. п.

Фасадна зйомка потрібна при реставрації споруд. Також затребувана при утепленні фасадів чи їх облицювання. Ці геодезичні роботи Запоріжжя дозволяють максимально точно спланувати всі вишукування і підрахувати кількість необхідних матеріалів. Найчастіше фасадна зйомка виконується паралельно з іншими видами робіт.

Також наші співробітники здійснюють такі геодезичні роботи Запоріжжі:

Розбивка осей будівлі.
Підрахунок обсягів земляних робіт.
Створення топогеодезичної мережі.
Винесення меж ділянки.
Складання ситуаційного та топографічного планів.
Нівелювання підкранових шляхів і т. д.