moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезія Тернопіль

Наша компанія, що спеціалізується на наданні геодезичних та геологічних послуг різного спрямування, активно заявила про себе й в Тернополі. В даному населеному пункті можна замовити всі різновиди геологічних та геодезичних послуг, які будуть виконані в повному обсязі.

АСОРТИМЕНТ ПОСЛУГ: ГЕОДЕЗІЯ
Геодезія Тернопіль представляє собою широкий набір різних робіт. Це дає змогу всебічно дослідити будь-яку територію незалежно від складності випадку.

Особливо популярним є винос меж в Тернополі. Така процедура обов’язково потрібна кожній земельній ділянці. Адже вона передбачає точне встановлення меж за допомогою геодезичних приладів та спеціальних процедур. Робота по виносу меж потрібна перед купівлею земельної ділянки, будівництвом або для оформлення документації.

Винос меж в Тернополі – це досить проста процедура, яку при правильному підході та в залежності від площі ділянки можливо виконати за один день. Однак така проста процедура є дуже важливою для кожного землевласника. Особливо коли між ним та сусідами є певні суперечки з приводу межування. Акт, що складається геодезистами в ході виконання роботи, узгоджується з усіма сусідами та інформує їх про точно встановлені межі, які для надійності закріплені й межовими знаками.

Більш складною, але не менш важливою є й топозйомка. Вона виступає однією з найважливіших геодезичних процедур загалом. Топозйомка є складовою інженерно-геодезичних, картографічних робіт. Топографічна зйомка може виступати й окремою процедурою. В будь-якому випадку ця процедура фіксує велику кількість характеристик – рельєф, площу, форму, наявність та розташування комунікацій, об’єктів нерухомості, зелених зон, водоймищ. Саме завдяки цьому топозйомка є розповсюдженою. Багато інших геодезичних процедур базуються на результатах цієї зйомки.

Геодезія Тернопіль не обмежується цими двома процедурами. Інженери-геодезисти можуть повністю супроводжувати процес будівництва від стадії проектування до введення в експлуатацію. Підключення комунікацій, будівництво доріг, встановлення обладнання на виробництві не можливе без геодезії.

АСОРТИМЕНТ ПОСЛУГ: ГЕОЛОГІЯ
Не менш розповсюджена й геологія Тернопільська обл. Планування купівлі земельної ділянки або будівництва потрібно починати саме з неї. Це допоможе з’ясувати економічну доцільність такого важливого кроку. Геологія Тернопільська обл. від нашої компанії проводиться в декілька етапів.

Знайомство з земельною ділянкою та буріння свердловин. Їх кількість залежить від масштабів ділянки та самого будівництва. Мінімальна кількість свердловин – дві чи три. З них беруться зразки ґрунту та, за потребою, ґрунтових вод.

Стадія лабораторних досліджень. Отримані зі свердловин зразки опрацьовуються в лабораторії. Там проводяться відповідні тести та аналізи, які дають змогу встановити хімічний склад ґрунтових вод та ґрунту. Окрім того можна виявити й інші важливі характеристики. А в деяких випадках можна зробити виїзні тести на ділянці за допомогою пересувної лабораторії.

На третій стадії всі отримані дані викладаються в один звіт. Він містить детальні відомості щодо характеристик ґрунту. Окрім фактів там містяться й компетентні поради, завдяки яким можна вдало організувати процес будівництва.

Наша компанія успішно здійснює свою діяльність в Тернополі та в населених пунктах по всій області. Спеціалісти фірми активно вирішують найскладніші завдання, щоб кожен землевласник мав змогу далі користуватися своєю ділянкою та мав впорядковані документи.