moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезія Одеса

Одеса - місто з мільйонною чисельністю населення. І кожен з її жителів так чи інакше користується плодами праці геодезистів. Геодезія Одеса включає в себе роботи в будівництві, роботу з благоустрою територій, обслуговування виробництв, землевпорядні роботи, дослідження і роботи на родовищах, дослідження ґрунтів для сільськогосподарських робіт, охорону екології.

Всі ці види геодезичних робіт виконує наша компанія, що має відповідну ліцензію. Масштаб виконуваних робіт різний: від виносу меж ділянки для власника невеликого наділу до геодезичного моніторингу великих сільськогосподарських і виробничих об'єднань. Без геодезії власнику навіть невеликої ділянки землі не обійтися. Геодезичні роботи Одеса затребувані вже на стадії купівлі-продажу ділянки. Документація на землю містить координати ділянки. Придивитися до ділянки можна тільки в тому випадку, якщо є межові знаки, якими точно зафіксовані його межі. Якщо межові знаки відсутні, то геодезія Одеса пропонує винос поворотних точок ділянки в натуру.

Майбутній господар може відразу виконати дослідження ґрунту, щоб переконатися в родючості землі, і геологію ділянки, щоб дізнатися, наскільки витратним буде будівництво будинку на даній території. Специфікою Одеси є наявність катакомб. Геодезичні роботи Одеса ведуться і в цьому напрямі. По кадастровому номеру геодезисти визначать, чи знаходяться під вашою ділянкою катакомби.

Багате на архітектурні пам'ятки місто Одеса завдяки геодезії може стежити за їх збереженням і вчасно проводити реконструкцію. Геодезія Одеса виконує спостереження за деформаціями як новозбудованих будівель і споруд, так і історичних цінностей. Проводити реконструкцію пам'яток архітектури якісно дозволяє фасадна зйомка із застосуванням сканера. Прикрашені колонами, виступами і ліпленням фасади детально знімаються і фотографуються. Така зйомка дозволяє зафіксувати зовнішній вигляд фасаду до реконструкції, щоб, виконавши всі необхідні для зміцнення будівлі, його можна було відтворити.

Топографічна зйомка Одеса дуже часто виконується в масштабі 1:500. Така зйомка потрібна геологам, щоб провести дослідження геології ділянки; проектувальникам для створення проекту будівлі або споруди, при прокладанні інженерних мереж. Для того, щоб топографічна зйомка Одеса була виконана якісно, до проведення польових робіт вивчаються геодезичні матеріали по ділянці проведення зйомки. Геодезисти виконують польові вимірювання високоточним тахеометром і приладами навігації. Топографічні зйомки, які мають певний термін придатності, підлягають регулярному оновленню. Для виконання деяких проектних робіт потрібні викопіювання з вже існуючої топографічної зйомки.

Топографічна зйомка Одеса необхідна при проведенні землевпорядних робіт. Результати польових вимірювань обробляються в камеральної групі. Дані звіряються з вже існуючими і складається топографічний план. Топографічна зйомка Одеса більш дрібного масштабу використовується при складанні тематичних карт різного характеру: ґрунтових, землевпорядних, геологічних, гідрогеологічних, кліматичних.

Геодезичні роботи Одеса допомагають працювати промисловості. Вони охороняють безпеку людей, стежачи за належним станом підкранових конструкцій важких кранів, дають можливість підрахувати запаси сировини, визначають безпечні норми викиду шкідливих речовин в атмосферу.