moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезія Київ ціна

Наша компанія існує вже п'ятнадцять років, її сфера діяльності – геологія та геодезія. Київ – ціна на геодезичні послуги тут може варіюватися залежно від виду робіт. Спеціалісти нашої компанії здійснюють всі види геодезичних робіт:

винесення земельної ділянки в натуру;
топографічна зйомка;
вишукувальні роботи;
виконавча зйомка;
зйомка фасадів;
прокладання інженерних споруд;
геодезичні роботи;
вимірювання різних деформацій і т. д.
Спеціалісти виконують тахеометричні, нівелірні, теодолітні зйомки, а також використовують GPS-обладнання для здійснення наземних і повітряних геодезичних зйомок. Найбільш популярною з усіх перерахованих є тахеометрична зйомка. Популярність зйомки обумовлена високою точністю і швидкістю результату. GPS-обладнання найчастіше застосовується в місцевості, де спостерігається погана видимість як зверху, так і з боку видимості об'єкту зйомки. GPS-обладнання значно спрощує прив'язку об'єкта і прискорює весь процес геодезичної зйомки.


Фахівці нашої компанії підходять до геодезичної зйомки, виключно з сучасної точки зору і використовують крім високоточного обладнання паперові, цифрові дані космічних і аерозйомок. Карти космічної зйомки допомагають підготуватися до геодезичної зйомки, і вибрати оптимальний варіант прив'язки об'єкта. Іноді картографічний матеріал космічних і аерозйомок використовується для ліквідації всіляких накладок ділянок державної кадастрової бази даних. Картографічні дані здатні лише несуттєво допомогти у вирішенні питань з накладками ділянок або суперечок між сусідами, а геодезична зйомка повністю вирішує ситуацію.


При здійсненні геодезичних зйомок фахівці компанії дотримуються наступної послідовності:

збір необхідних цифрових векторних, статистичних, картографічних даних;
аналіз наявних матеріалів і вибір пунктів тріангуляції, трилатерації або полігонометрії;
встановлення реперів;
зйомка ділянки в натурі з паралельним відображенням абрису;
камеральні роботи;
підготовка звіту, планів і карт;
експертиза підготовлених матеріалів.
В арсеналі фірми тільки сучасне обладнання, завдяки якому всі геодезичні роботи здійснюються з максимальною точністю. Ми працюємо не тільки в Києві, але й по всій Україні. Завдяки багаторічному досвіду фахівці компанії не з чуток знають про нестандартні і складні геодезичні зйомки. Геодезисти, інженери, топографи консультують своїх клієнтів, виконують зйомки, готують документацію та картографічний матеріал якісно і в найкоротші терміни.

Не варто недооцінювати важливість геодезії. До зайвих матеріальних і тимчасових витрат може призвести непрофесійний підхід до такої науки, як геодезія. Київ – ціна на послуги спеціалістів нашої компанії може змінюватися в залежності від складності і терміновості робіт. Для більш детальної консультації можна звертатися безпосередньо в представництво фірми.

Ні геологія, ні приватизація землі, ні будівництво, ні видобуток корисних копалин, ні ландшафтний дизайн не можливі без такої науки, як геодезія. Київ – ціна на послуги нашої компанії найнижча на всій території України.

Ми цінуємо своєю репутацією і намагається виконати всі побажання замовника максимально точно, якісно і швидко. Будь-який клієнт фірми може не сумніватися в гарантії якості всіх здійснених робіт, адже керівництво компанії за цим пильно стежить на всіх етапах робіт.