moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезія, геологія дачної, садової ділянки

Наша фірма виконає послугу геодезія і геологія дачної, садової ділянки комплексно. Так само у нас можна замовити:

геодезія дачної ділянки;
геологія дачної ділянки;
геодезія садової ділянки;
геологія садової ділянки.
Жителі великих міст і багатоквартирних будинків нерідко мріють про власний клаптик землі за містом - невелику клумбу з улюбленими квітами, альтанці з ароматною кавою або городі з рівними грядками. Але для дачної ділянки, якою б маленькою вона не була, необхідно провести ряд геодезичних процедур. В першу чергу це потрібно для того, щоб провести точну процедуру оформлення землевпорядних документів.

У тому випадку, якщо у вас не зібрана технічна документація для реєстрації в кадастровому реєстрі, потрібно виконати кадастрову зйомку для визначення меж і координат території. Крім того, послуги з визначення та виносу меж ділянки допоможуть виключити будь-які конфлікти і розбіжності з власниками сусідніх земель щодо питань межування.

Але основні геодезичні роботи починаються саме тоді, коли дачну або садову ділянка повністю оформлена і знаходиться у вашій власності, але і до цього можна виконати геологія дачної ділянки. Якщо ви хочете побудувати на ділянці невеликий будиночок або просто розбити сад, то вам потрібна топографічна зйомка. Вона необхідна і при такому облаштуванні ділянки як ландшафтний дизайн. Зйомка повинна бути повноцінною і включати фіксацію всіх елементів і особливостей території. У ході зйомки потрібно звернути увагу на рельєф, площу і форму ділянки, клімат, будь-які споруди на об'єкті, а також системи каналізації і комунікацій. Незайвим буде і аналіз ґрунту для визначення його типу і складу. Однак це вже завдання інженерної геології. Всі ці фактори в сукупності і дозволяють скласти найбільш оптимальний проект для даної ділянки, геодезія садової ділянки.

На підставі геодезії дачної ділянки проводиться геологія дачної ділянки, а так само геологія садової ділянки.

Топографічна зйомка - це універсальна геодезична процедура. Якщо ви замовляєте її перед роботами з ландшафтного дизайну, то в майбутньому її результати ще вам знадобляться, якщо ви вирішите все-таки звести щось, нехай навіть невелику господарську споруду. Під час проведення топографічної зйомки може використовуватися різний масштаб. Його вибір залежить від цільового призначення топографічного плану. Якщо він потрібен для проектування ландшафтного дизайну, то масштаб вибирається найбільший, для зведення на земельній ділянці будівлі або споруди використовується дрібніший. За результатами польових робіт складається документ, що має назву - топографічний план, який може бути наданий замовнику як на папері, так і в електронному вигляді. Масштаб зйомки і топоплану дозволить зафіксувати всі ключові моменти і найдрібніші деталі - для садових і дачних ділянок важлива подеревна зйомка території.

Як і у випадку із зведенням будівель, так і у випадку ландшафтного дизайну або розбивки саду, потрібно скласти план дачної ділянки. Подібне креслення з усіма параметрами, вимірами дасть можливість якісно і грамотно спроектувати об'єкт у всіх деталях. Найголовніша умова і для топографічної зйомки, і для топографічного плану, і для проекту - це точність. Навіть незначні помилки у деталях можуть призвести до спотворення при реалізації всього проекту і при перенесенні його на місцевість.

В таких важливих і відповідальних питаннях як геодезія дачної ділянки і геологія садової ділянки, вам не обійтися своїми силами. Необхідна допомога інженерів-геодезистів, які на підставі свого досвіду і професіоналізму виконають всі необхідні роботи. Наша компанія пропонує свої послуги з виконання повного комплексу геодезичних робіт на будь-якій ділянці незалежно від розмірів і розташування. Ми можемо вам гарантувати безпеку і дотримання всіх норм у ході проведення і точність кінцевих результатів.

Дзвоніть замовляйте у нас:

геодезія дачної ділянки;
геологія дачної ділянки;
геодезія садової ділянки;
геологія садової ділянки.