moc.liamg%40198790zedoeg
Якщо ви вирішили на своїй території здійснити капітальну забудову, то вам не обійтися без будівельного паспорта, не залежно від того чи це садовий, дачний або присадибна земельна ділянка. У будь-якому випадку вам потрібно буде отримати цей документ для подальшого проведення будівельних робіт.
Геодезисти нашої компанії допоможуть вам грамотно та оперативно провести роботи по збору необхідного переліку документів, які потрібно надати уповноваженому органу містобудування та архітектури для отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки, а саме:
заяву на його видачу, в якому вказується згода замовника на обробку його особистих персональних даних;копія документа засвідчена нотаріусом, який підтверджує право власності або право користуванням даної земельної ділянки. Таким документом може бути свідоцтво про право власності, так і акт на землю;ескіз передбачуваних забудов - топографічна зйомка з точним зазначенням всіх необхідних даних;якщо площа домобудівництво перевищує 300 м. кв., то тоді і його розроблений проект.Слідуючи з вищезгаданого переліку документів, можна зробити висновок, що геодезія для будівельного паспорта грає важливу роль. Геодезична зйомка для будівельного паспорта дуже важлива. Завдяки топографічної зйомці, архітектор зможе максимально точно розмістити будівлю або споруду на земельній ділянці, дотримуючи всі необхідні норми і вимоги. Так само топографо-геодезична зйомка для будівельного паспорта відіграє важливу роль в роботі будівельників під час початку закладки основи будівлі - фундаменту, який приймає на себе все навантаження вищерозміщених конструкцій споруди. Крім цього геодезична зйомка для будівельного паспорта вказує висоту, на якій буде розташовуватися "нуль" будинку, особливо це актуально, коли поверхня рельєфна і спостерігається значний перепад висот.
Топозйомка для будівельного паспорта виконується в масштабі 1/500 на кальці. На ній вказуються місця земельної ділянки, де будуть розташовуватися будівлі і споруди, відстані до об'єктів, інженерних мереж і меж сусідніх ділянок. У Департаменті земельних ресурсів наносяться межі на цей документ і печатка з підписами. Після цього робиться паперова ксерокопія, на якій вказують наступні елементи:
експлікація нерухомості;червоні лінії;вказуються відстані до кордонів і об'єктів сусідніх земельних ділянок.Геодезія для будівельного паспорта включає в себе комплекс робіт, серед яких проектування будівель і споруд, передбачуваних на земельній ділянці. Проектування є ключовим етапом будівництва, тому фахівці нашої фірми підходять до цього питання грамотно і відповідально, прислухаючись до всіх побажань замовника.
Звернувшись до професіоналів нашої компанії ви можете не сумніватися в максимальної точності даних, які вони нададуть документально, а також в оперативному і якісному проведенні всіх перерахованих вище геодезичних робіт.