moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезія дачної ділянки

Дачна ділянка - це місця багатьох міських жителів. Втекти від суєти і шуму, від важких робочих буднів в офісах і поринути в природу, у вечірні посиденьки, садові клопоти і вирощування огірків. І як же на дачній ділянці обійтися без невеликого будиночка, в якому можна сховатися від спеки і посидіти з гостями. Щоб втілити всі ці приємні мрії та бажання необхідно, в першу чергу, обзавестися цим самим ділянкою, узаконити його, а потім провести ряд досліджень геодезичного характеру.

Щоб ви не планували робити на своїй дачній ділянці, вам, безсумнівно, знадобляться послуги геодезистів. Нехай ви зберетеся будувати там будиночок або створювати ландшафтний дизайн, вам не обійтися без топографічної зйомки. Вона необхідна не тільки для того, щоб дізнатися все про вашу території, але і щоб скласти проектну документацію, без якої не можна починати роботи. Єдине, що може розрізняти топографічні плани для забудови та ландшафтного дизайну - це масштаб, в якому вони виконуються. Для забудови - це може бути масштаб 1:500 або інші більш дрібні розміри. А ось ландшафтний дизайн може зажадати достатньо великих масштабів 1:100, 1:200. Вони дозволять побачити кожну деталь, кожен елемент, щоб правильно розробити проект майбутнього саду.

Топографічна зйомка охоплює всю інформацію, яку тільки можна отримати про дачній ділянці. Це розмір території, її межі, рельєфні зміни, розташування об'єктів нерухомості. А якщо мова йде про ландшафтному дизайні, то потрібна ще більш детальна зйомка з урахуванням кожного дерева, розташованого на ділянці - подеревная зйомка. Також топозйомка дасть можливість зрозуміти розташування всіх комунікаційних ліній, які вже є на ділянці або тільки вимагають підведення. Навіть якщо ви плануєте використовувати дачу в якості тимчасового місця перебування, в основному, в літній період, то вам все одно знадобляться такі комунікації як електропостачання та водопостачання. Так, наприклад, для підключення електроенергії вам може знадобитися викопіювання з топографо-геодезичного плану.

Геодезія дачної ділянки не обмежується тільки послугою топографічної зйомки і складанням топографічного плану території. Перелік послуг залежить від ваших цілей і планів щодо ділянки. Якщо це тільки ландшафтний дизайн, то топозйомки для проектування буде достатньо. Зробивши грамотний топоплан, фахівці зможуть створити вам ландшафт-мрію з цікавими дизайнерськими рішеннями.

А ось будівництво дачного будиночка потребує додаткових процедур у вигляді розбивочних робіт, розрахунку земляних робіт і контролю над їх проведенням. Також може знадобитися контроль якості будівельного процесу через проведення виконавчих зйомок і ряд інших послуг.

Для підключення до електричних мереж вам знадобляться такі документи: ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання.

Що б ви не збиралися робити на своїй дачній ділянці, за допомогою геодезичної звертайтеся до нашої фірми. Тут вам відразу окреслять коло необхідних процесів виходячи з ваших планів. Ми надамо якісний ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання. Причому, у нас ви можете замовити всі процедури завдяки комплексному підходу до роботи з об'єктами.