moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезичні та геологічні дослідження ділянки

Геодезичні та геологічні дослідження ділянки - це не дві і не 3 процедури. Це комплексне вивчення певної території, її рельєфних особливостей і масштабів. Причому, до уваги береться не тільки наземна поверхню ділянки, але також і підземна. Підземна частина, в основному, стосується аналізу грунтів, порід під майбутнйою будівлею або спорудою, а так само моменту, коли йдеться про дослідження ліній і систем комунікацій для того, щоб правильно провести необхідні роботи з геології на ділянці, не пошкодивши дані об'єкти і правильно спроектувати фундамент.

Будь-які дії з землею вимагають виконання тих чи інших геодезичних і геологічних робіт, а іноді і цілого їх ряду. Вартість геологічного дослідження ділянки залежить від кількості свердловин, які пробурені на ділянці, їх глибини, наявності вихідних матеріалів, таких як топографічна зйомка та межі ділянки на місцевості, а так само від умов буріння (ручне, малогабаритна установка, бурова на базі камазу).

Особливо потребує геодезії будівельна галузь. Жоден об'єкт, починаючи з великого промислового і закінчуючи дрібним побутовим не може бути зведена без попередніх геодезичних вишукувань. Що вже говорити, якщо навіть без цих робіт неможливо скласти проект майбутньої будови? Отже, геодезичні дослідження потрібні для того, щоб розробити проектну документацію, щоб правильно прокласти всі комунікаційні лінії, облаштувати ділянку, а також провести ряд будівельних заходів. Багато великих компаній і наша в першу чергу, пропонують послугу повного супроводу всього будівельного процесу аж до здачі об'єкта в експлуатацію. Повний спектр геологічних досліджень ділянки дає можливість досконально оцінити будь-яку ділянку, її позитивні і негативні фактори, щоб мати можливість вибудувати свою діяльність у відповідності з цими відомостями.

Одне з основних геодезичних досліджень ділянки - зйомка території. В залежності від цілей, вона може ділитися на декілька видів - власне геодезичну, кадастрову, топографічну з низкою своїх підвидів, виконавчу. Найбільш актуальною і затребуваною є топографічна зйомка, яка здійснюється для складання топографічного плану. Він може бути виконаний у великому і дрібному масштабі, а також у масштабі для ландшафтного дизайну, залежно від його цільового призначення. Фахівці нашої компанії під час проведення топографічної зйомки використовують високоточне геодезичне обладнання - тахеометр. Даний прилад дозволяє отримати максимально точну і достовірну інформацію про різні параметри елементів, які розташовані на досліджуваній земельній ділянці. Саме знімальний процес дає можливість отримати найбільш повні дані щодо досліджуваної території.

Крім зйомки, геодезичні компанії пропонують ще ряд робіт - розроблення картографічних матеріалів будь-якої складності і спрямованості, осьові розбивки, виноси кордонів та межування. Як правило, результатами подібних робіт є картографічні матеріали, зокрема - плани досліджуваної місцевості. Виконані вони можуть бути в різних масштабах, залежно від цілей та типу зйомки. Однак перш ніж план місцевості або інша документація графічного або розрахункового характеру буде виконана, повинен бути проведений так званий польовий етап досліджень, безпосередньо роботи на місцевості.

Відразу кілька факторів залежать від того, наскільки якісно будуть зроблені геодезичні вишукування. Це і тимчасові витрати на будівництво, і матеріальна сторона питання. Але найголовніше, що від точності показників і правильних розрахунків залежить довговічність і надійність конструкції, а власникам гарантується безпека. Саме тому геодезія є обов'язковою процедурою при будь-якій маніпуляції з земельною ділянкою. Причому, це обумовлено і прописане на законодавчому рівні. Жодна державна земельна і архітектурна організація не прийме до розгляду документи без геодезичних матеріалів.