moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезичні роботи у будівництві, Геодезичні розмічувальні роботи

Без геодезії не обійдеться жоден будівельний проект. Навіть щоб одержати цей самий проект та всі необхідні дозвільні документи, також потрібна геодезія для проектування.

Як правило, щоб будівельний процес йшов правильною дорогою не достатньо провести дослідження тільки на початковій стадії. Краще, щоб фахівці, які займалися підготовчою роботою на ділянці, також контролювали всі стадії зведення конструкції аж до введення її в експлуатацію. Тільки тоді замовник може бути абсолютно упевнений в надійності і правильності виконаних будівельних робіт, при якісних геодезичних роботах на будівельному майданчику.

Геодезичні роботи в будівництві - це цілий комплекс цілей, які ставляться перед інженерами-геодезистами, задіяними в цьому процесі. Головне завдання комплексу - точно визначити правильне місце розташування всіх елементів на ділянці на підставі документації. Наша компанія готова вам підготувати всю необхідну підготовчу документацію землевпорядного характеру, забезпечити якісні геодезичні роботи будь-якої складності і масштабів, а також провести повний супровід вашого будівельного процесу, особливо важливі геодезичні роботи при будівництві промислових споруд. Ми виконуємо всі види зйомки, зокрема, кадастрову, топографічну, виконавчу. Після проведення зйомок складаємо відповідну геодезичну документацію, яка відповідає всім нормам і вимогам. Ми можемо здійснювати як повне геодезичний супровід будівництва, так і виконати окремі геодезичні послуги. При виконанні робіт наші фахівці використовують високоточну інноваційне обладнання.

Геодезичні роботи в будівництві:

проводимо вимірювальні роботи, досліджуємо всю виконавчу документацію. На підставі топографічної зйомки створюємо топографічний план;
здійснюємо підрахунок об'ємів земляних робіт і контроль за їх проведенням.
Геодезичні роботи на будівельному майданчику:

після земляних робіт ми виносимо всі точки і координати проекту в натуру і виконуємо детальну розбивку.
на протязі всього будівництва контролюємо процес на предмет відхилень від заданого курсу і виникнення деформаційних моментів. Стежимо, щоб була точно витримана геометрична складова об'єкта. В процесі застосовується проміжна виконавча зйомка;
крім самої ділянки, ми досліджуємо і знімаємо всі комунікаційні лінії і системи, а також електромережі.
Для того щоб провести кожен з наведених етапів на найвищому рівні і дотриматись сверхточності потрібно мати відповідну кваліфікацію, а також застосовувати тільки професійне обладнання. Саме таких принципів дотримується наша компанія у своїй діяльності. А постійна присутність наших співробітників на об'єкті допоможе вчасно виявити можливі помилки будівельників, виправити їх, перевірити роботу шляхом виконавчої зйомки. В залежності від масштабів, на ділянці постійно може працювати навіть ціла бригада інженерів для проведення геодезичних робіт в будівництві.

Така схема дій дозволяє повністю зануритися в будівельний процес, знати його досконало і грамотно оформити всю заключну документацію, яка буде необхідна при введення будівлі в експлуатацію. Всі розроблені нами схеми, креслення, плани завжди відрізняються точністю і бездоганністю, тому процес введення в експлуатацію на підставі нашої документації у замовника не викликає ніяких труднощів, проходить швидко і легко.

Отримавши великий досвід проводячи геодезичні роботи при будівництві промислових споруд, таких як Металургійний завод Дніпросталь, наші фахівці переносять його на геодезичні роботи на будівельному майданчику приватних стійках і невеликих будівельних об'єктах, що зводить до нуля можливість допущення помилок і неточностей.

Дзвоніть, замовляйте у нас геодезичні роботи в будівництві, ми забезпечимо максимальну точність для ваших проектів за низькою ціною.