moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезичні роботи Київ

Наша фірма якісно виконає будь-які геодезичні роботи в Києві.

Геодезією називається наука про вимірювання на земельній поверхні, яка має ряд різних напрямків. Кожен напрям має свої певні завдання і цільове призначення. Геодезія відноситься до тієї сфери діяльності, яка вивчає параметри земної поверхні. Одним з напрямків є інженерна геодезія і геодезичні роботи Київ. Інженерна геодезія знайшла своє широке застосування в будівництві будівель і споруд, та є невід'ємною частиною даного процесу. Саме інженерна геодезія спрямована на допомогу таким сферам, як кадастр, землеустрій, будівництво, промисловість, картографія.

Геодезичні роботи виконуються в кілька етапів: підготовчий, польовий і камеральний. Кожен етап має велику цінність у виконанні робіт. всі вони виконуються в певній послідовності.

Спочатку необхідно фахівцям ознайомитися з технічним завданням, потім визначитися з вартістю, термінами і планом виконання робіт. Це перший етап - підготовчий. За ним слідує польовий, на якому здійснюються вимірювання безпосередньо на місцевості за допомогою спеціального геодезичного обладнання. Отримані дані передаються в камеральний відділ, де проходять подальший аналіз.

Камеральний етап передбачає складання та оформлення всієї необхідної документації. Складається технічний звіт, карти, плани, схеми, які передаються на зберігання замовнику. Дані матеріали можуть знадобитися для землеустрою, для планування і реалізації будівництва, для нормального функціонування промислових об'єктів. Для кожної з цих цілей є свої специфічні процедури.

Довіряючи проведення геодезичних робіт геодезичної організації ви маєте право вимагати такі документи:

сертифікат геодезиста, який буде надавати геодезичні послуги;
дозволи на проведення даних робіт (ліцензії);
документацію про повірку геодезичного обладнання.
Програмне забезпечення, геодезичне обладнання, кваліфікація геодезиста повинні відповідати всім вимогам нормативної документації. Сукупність всіх цих критеріїв в сумі дає якісну роботу і сумлінний результат. Саме така мета стоїть перед фахівцями нашої компанії. За багато років роботи у сфері інженерно-геодезичних вишукувань в Києві ми зібрали в своєму штаті найкращих фахівців, які виконують свою роботу якісно і в строк. У своїй роботі вони використовують високотехнологічне обладнання нового покоління. Спектр наших послуг є максимально повним. Геодезичні роботи Київська область, Київ і вся Україна. Ми охоплюємо всі геодезичні напрямки в Київській області.

Ми виконуємо в Києві наступні геодезичні роботи:

кадастрові роботи Київ;
топографічна зйомка та складання топографічного плану Київ;
геодезичні роботи Київ;
виконавча зйомка і ведення виконавчої документації Київ;
створення та реконструкція геодезичних мереж Київ;
розрахунок обсягів земляних мас і розрахунок об'ємів земляних робіт;
нівелювальні роботи Київ;
маркшейдерські роботи Київ.
Кожна з цих робіт є невід'ємною і обов'язковою процедурою при рішенні тих або інших завдань чи питань. Тому їх проведення краще довірити професіоналам нашої компанії.

Якщо вам потрібні геодезичні роботи в Києві, дзвоніть нам за тел. 097-891-01-18 або пишіть на пошту.

Будемо раді співпраці у сфері геодезичних робіт по Києву та Київській області.