moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезичні карти

У багатьох сферах діяльності карта відіграє важливу роль і виступає незамінним атрибутом. Особливо це стосується сфери будівництва, проектування та інших інженерних областей. Саме тому затребуваність інженерів-геодезистів досить велика. Далеко не кожна організація може пишатися своїм штатом співробітників. Підбір персоналу в нашій компанії здійснюється ретельним чином. Кожен має відповідну кваліфікацію та дозвіл на роботи подібного роду.

Однією з головних послуг, яку ми пропонуємо у сфері геодезії, є створення геодезичних карт. Природно, що ми працюємо не тільки в напрямку складання карт, але також і розробки планів, схем та інших графічних документів. Однак саме карти передають всю повноту відомостей про досліджуваної території.

Більшість геодезичних робіт - обов'язкові. Без них неможливо перейти від однієї стадії циклу до іншої. Але в деяких ситуаціях виникає потреба в геодезичній карті і в «необов'язкових» ситуаціях. Можливо, вам знадобиться карта вашій території для себе - не для надання в спеціальні управління і установи, а для особистого користування. Ви хочете знати рельєф своєї ділянки, щоб облаштувати там невелику альтанку. А, може, ви фермер з великим земельним наділом, і щоб орієнтуватися в ньому, вам також знадобиться геодезична карта. У цих випадках зручним варіантом буде електронний, який завжди можна брати з собою і редагувати.

Якісна геодезична карта від нашої компанії - це точність кожного міліметра і кожної деталі. З таким документом ви завжди будете в курсі всіх характеристик вашої ділянки - яка вона по площі, якої форми, з яким рельєфом. Також на подібному картографічному документі обов'язково нанесені точки координат і висот. На відміну від планів і схем, масштаби карти можуть бути дуже дрібними. Все залежить від території, яка підлягає дослідженню. Якщо площа території велика, то масштаб карти може бути і 1:50000 і 1:200000, і іншим.

Геодезична карта може бути складена як на підставі польових робіт на ділянці, так і на підставі вже наявних відомостей. Зокрема, джерелом може виступати топографічна карта. Вона є похідною від топографічних робіт, які, в свою чергу, є важливою частиною геодезичних вишукувань. Однак такий спосіб може призвести до неточності даних. По-перше, вам потрібно знати точні самі топографічні матеріали, і чи можна їм довіряти. По-друге, якщо карті-ісходнику вже багато років, то вона не підійде для такої важливої місії - бути основою. Для цього потрібні тільки свіжі дані. Тому краще всього, якщо для складання геодезичної карти будуть проведені відповідні геодезичні процедури.

Щоб точно розташувати всі необхідні документи, потрібно правильно визначитися з системою координат, а також скласти чітку геодезичну мережу, яка послужить опорою.

У разі звернення в нашу компанію, ми проведемо вам повний комплекс процедур, які передують появі нової карти. Ми ознайомимося з усіма відомостями, що стосуються території, познайомимося з самою ділянкою. Проведемо польові геодезичні дослідження за допомогою сучасних приладів, які здатні зафіксувати кожну дрібну деталь. І тільки потім приступимо безпосередньо до складання геодезичної карти, використовуючи професійні графічні програми. Без такої послідовності не вийде якісного і точного документа.