moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Геодезична розбивка кутів стін, фундаментів, простінків і інших елементів

Геодезичний супровід будівництва - це запорука міцної і довговічної зведеної будівлі або споруди. Геодезія є невід'ємною частиною будь-якого будівництва, незалежно від його масштабів. Безумовно, проведення геодезичних робіт необхідно довіряти тільки кваліфікованим фахівцям, які виконають все оперативно і дуже якісно. Геодезисти нашої фірми розуміють всю важливість і відповідальність, яка на них лежить, тому до кожного поставленого перед ними завдання підходять грамотно.

Чому геодезичний супровід будівництва необхідно довірити нам:

ми маємо досить великий досвід роботи. За 5 років ми здійснили інженерну геодезію на будівництві трьох заводів;
контроль якості кожного етапу будівельно-монтажних робіт;
оперативність роботи. Ми цінуємо кожну хвилину свого замовника, тому виконуємо свою роботу швидко, при цьому не забуваючи про якість;
вартість наших послуг повністю відповідає якості.
Інженерна геодезія включає в себе цілий комплекс геодезичних робіт, кожна з яких має визначену цінність у всьому будівельному процесі. Однією з таких робіт є геодезична розбивка кутів стін і фундаментів. дані роботи передбачають точне виставлення точок будівельних елементів, які мають досить складну геометричну форму. Дані роботи мають місце під час проведення передпроектних вишукувань. Розбивка стін кутів здійснюється для наочності розбивки майбутнього об'єкта нерухомості.
Звернувшись в геодезичну компанію за наданням геодезичних послуг, замовник має право вимагати у фахівців перелік документів:

договір на надання даної послуги;
обов'язкова щорічна перевірка геодезичного обладнання;
копія сертифіката інженера-геодезиста, який буде здійснювати роботи;
сканкопіі статутних документів геодезичної компанії;
приклади реалізації подібних проектів.
Ми маємо всю дозвільну документацію на надання геодезичних послуг і виїжджаємо на об'єкт протягом доби, після затвердження технічного завдання.
Геодезична розбивка кутів стін і фундаментів здійснюється в кілька етапів.

Підготовчий. На цьому етапі відбувається ознайомлення з кресленнями. Здійснюється перевірка розмірів, вивчаються контрольні відстані. Точки, які знадобляться для проведення даних робіт, виписуються в спеціальний каталог, а також дані значення заносяться в геодезичні прилади.
Польовий. Данний етап проводиться безпосередньо на місцевості. Здійснюється розбивка, закріплення точок певним чином. Під час цього етапу геодезисти беруть до уваги всі побажання замовника. Після того, як всі кілочки виставлені, все заново переміряєтся і дані заносяться в пам'ять геодезичного приладу, після чого вони перевіряються в камеральному відділі.
Камеральний. Обробляються всі результати і складається виконавча схема розбивки кутів, оформляється акт розбивки із зазначенням дати виробництва робіт, а також технічних умов.
Геодезична розбивка кутів стін і фундаменту проводиться за допомогою геодезичного обладнання - електричного тахеометра. По закінченні робіт замовник отримує точки закріплені на місцевості, а також схему їх закріплення на папері з повним переліком дозвільної документації, що вказує на законність дій виконавця.

Схема є підставою для монтажу опалубки і обладнання.