moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Детальний план території будівництва

Всілякі документи і матеріали графічного характеру відіграють важливу роль у процесі забудови певної території. Без різного роду планів, схем і пояснювальних записок неможливо оформити дозвільну документацію на забудову. До таких обов'язкових документів відноситься і детальний план території. З його допомогою визначаються всі особливості території, відведеної під забудову. Детальний план території має досить великий масштаб. Складається він для ділянок, які не тільки відведені під будівництво, а також на яких планується перепланування, реконструкція. Іншими об'єктами, які вимагають детального планування земельної ділянки, є прибережні і промислові території, паркова та інша подібна місцевість.

Детальний план території будівництва має таку назву через те, що він налічує велику кількість інформації, закладеної в собі. В першу чергу в ньому визначається проектне положення передбачуваного об'єкта будівництва. Обов'язково повинні бути нанесені і червоні лінії забудови.

Детальним планом визначається призначення і ключові параметри об'єкта, а також кількість земельних ділянок, займаних цим об'єктом будівництва. Вся територія повинна бути розподілена таким чином, щоб проект забудови відповідав усім вимогам і нормам. Детальний план необхідний для того, щоб врахувати всі умови та заборони розміщення об'єктів та поділу території на зони. Якщо на ділянці є потреба розташувати якісь об'єкти, які спрямовані на задоволення тих чи інших потреб населення, то це також випливає з даного плану.

Крім того, детальний план території, відведеної під забудову, потрібно для того, щоб впорядкувати послідовність інженерних робіт і розташування самих інженерних мереж, визначити варіанти впорядкування руху транспорту та пішохідних зон, а також вибудувати порядок робіт з благоустрою території та її озеленення.

План детального планування земельної ділянки - документ комплексний. Він включає в себе як графічну, так і текстову частини. Текстовий блок складається з обґрунтувань забудови і детального їх опису. Але ключове місце займають саме графічні матеріали. Їх масштаб, як вже було згадано - достатньо великий. Він може бути 1:500, 1:1000, 1:2000.

Детальний план території необхідний для таких подальших дій:

розробка проектів забудови цивільного будівництва незалежно від його масштабів. Це може бути як один приватний будинок, так і цілі мікрорайони та котеджні містечка;
створення проектів об'єктів соціальної спрямованості, а також тих, які орієнтовані на отримання прибутку (готелі, торгові центри, виробничі об'єкти та інші);
проекти конструкцій, які є об'єктами інфраструктури або інженерної спрямованості (наприклад, дороги, мости, комунікаційні лінії);
землевпорядні роботи, зокрема землевідведення.
Детальний план вимагає обов'язкового затвердження у відповідних управліннях. Коли цей документ складений правильно і грамотно, пройти процедуру затвердження не складе ніякої праці. Плани детального планування від нашої компанії проходять твердження з першого разу. А це дуже важливо, враховуючи великі терміни розгляду документів - детальний план розглядається і затверджується протягом 30 днів. І якщо відомості, що містяться в ньому, не задовольнять відповідні органи, він буде переданий на доопрацювання. Таким чином, неякісне виконання роботи істотно затягує процес. Інформація, яку ми закладаємо в сюди, є максимально достовірної, точної та перевіреною. Ми розуміємо всю важливість даного землевпорядного документа, тому приділяємо його розробці велику увагу.