moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Буріння свердловин - як роблять перший крок до якості

Будь-які будівельні роботи починаються з етапу підготовки. Підготовка включає в себе складання креслень, планів, заходів, а всі ці перераховані документи спираються на геологічну підоснову. Що мається на увазі?
Всім відомо: тип фундаменту - основа будь-якої будівлі, конструкції, споруди і навіть великовагового обладнання залежить від грунту, на якому його встановлюють. А структура грунту може бути вивчена тільки двома способами:
Радарний моніторинг або сканування грунту.Буріння свердловин і взяття зразків грунту для аналізу з подальшим складанням карти.Буріння свердловин, без сумніву, є більш надійним методом, ніж радарний сканування. Справа в тому, що навіть маючи найдосконаліше обладнання для буріння, не кожен фахівець з відбитої хвилі, а саме так визначаються нашарування, зможе точно зрозуміти товщину прошарків і їх склад. Тільки буріння свердловин для будівництва зможе допомогти визначити не тільки самі нашарування, а й їх хімічний склад. За допомогою буріння, на основі лабораторних даних, можна також скласти хронологічний прогноз зміни структури грунту, а якщо він буде складено правильно, то інженери зможуть спроектувати наднадійною фундамент.
БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН - ЯК РОБЛЯТЬ ПЕРШИЙ КРОК ДО ЯКОСТІБуріння свердловин можна проводити вручну, а можна - за допомогою спеціальних бурильних установок. Ручний метод буріння вважається самим бюджетним, а найшвидшим і ефективним вважається шнековий спосіб буріння. Шнекове буріння найкраще підходить для грунту середньої твердості / рихлості, якщо потрібно буріння свердловин на кам'янистому або піщанистому грунті, використовуються інші типи бурильних установок. Які саме типи буріння на даному конкретному ділянці найбільш оптимальні, визначають інженери після попереднього аналізу.Добре, якщо є архівні матеріали по раніше проведеним геологічних вишукувань, тоді спочатку інженери вивчають минулі звіти по геології. Далі проводиться огляд місцевості, після якого і виконують буріння свердловин. В процесі буріння свердловин беруться зразки грунту, які в закритих контейнерах перевозяться в лабораторії. Самостійні підвезення зразків в приватні лабораторії фахівці проводити не радять, справа в тому, що потрапляння повітря і вплив ультрафіолету може поміняти хімічних складів будь-якого зразка, в результаті складений прогноз може бути неадекватним.Лабораторні дослідження або камеральний етап геологічних вишукувань за допомогою буріння свердловин вважається одним з основних. За підсумками дослідження замовник отримує повний звіт, до якого внесено рекомендації по освоєнню земельної ділянки, типу фундаменту, рекомендованого до установки на такому грунті і, при необхідності, рекомендації щодо зміни експлуатаційних особливостей ділянки.
ШНЕКОВЕ БУРІННЯ - ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕШнекове буріння - це такий спосіб буріння, який може давати свердловини діаметром від 1 метра 10 см до 2 метрів 30 см. Шнекове буріння використовують для будівельних цілей і для видобутку вод першого і другого водоносного шару. З слабких сторін такого способу буріння - шнекове буріння не може проводитися в твердих кам'янистих грунтах, буріння в глинистих і кам'янистих грунтах за допомогою шнека неефективно. Сама назва такого типу буріння або руйнування породи походить від пристрою, за яким грунт транспортується на поверхню землі. Гвинтоподібна сталева стрічка виносить вгору розбиті шматки породи, паралельно стінки свердловини утрамбовуються, таким чином, за допомогою цього буріння виходить міцна свердловина корисних властивостей.
БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН ДЛЯ БУДІВНИЦТВА - ЧИ ВАРТО ВИТРАЧАТИ ГРОШІБуріння свердловин, як вже було сказано раніше, - це найефективніший спосіб вивчення грунтових нашарувань. Конструкція фундаменту, якщо за роботу беруться досвідчені інженери, обов'язково враховує складу грунту. Навіть якщо проектуються типовий фундамент, все одно певні його особливості можуть змінюватися. Якщо ж фундамент буде підібраний без урахування структури грунту, без попереднього буріння свердловин для будівельних цілей, то є велика ймовірність передчасного руйнування будівлі або нерівномірного осідання.Таким чином, відповідь на питання: чи обов'язково проводити буріння свердловин для будівництва однозначна - так. Витрати на буріння свердловин надалі окупляться сторицею.
БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН - РЕКОМЕНДАЦІЇ ФАХІВЦІВНа перший погляд, абсолютно проста операція буріння, для якої потрібно, здавалося б, зовсім просте обладнання насправді такою не є. По-перше, тут потрібна участь кваліфікованих інженерів. Далі, щоб в процесі буріння свердловин не сталося форс-мажорних ситуацій, потрібно попереднє дослідження землі, в деяких випадках, радарний моніторинг.Якщо проводиться буріння свердловин в межах міста, особливо в умовах густої забудови, то неправильно виконана операція може призвести до руйнування поблизу розташованих будівель. Якщо це станеться, то збиток в судовому порядку повинен буде відшкодовувати власник об'єкту, звичайно, якщо буріння свердловин він замовить у фірми без ліцензії. У підсумку, відповідь очевидна: буріння свердловин потрібно замовляти тільки у кваліфікованої фірми, що має ліцензію на проведення зазначеної діяльності.
БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН - МИ ДАЄМО ГАРАНТІЇНаша компания - це офіційний дозвіл для проведення інженерної геології. У нас працюють кваліфіковані інженери, які можуть в найкоротші терміни і за цілком бюджетним цінами виконати Ваше замовлення. Крім того, для постійних клієнтів ми можемо проводити більш лояльну цінову політику, і в будь-якому випадку - до кожного клієнта знаходимо персональний підхід.Щоб отримати грамотну консультацію, пораду справжнього професіонала абсолютно безкоштовно, Ви можете з нами зв'язатися прямо зараз. Всі контактні дані можна знайти у відповідному розділі на сайті. Просто зателефонуйте - і ми вирішимо Ваші питання разом.