moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Буріння свердловин ціна від 900 грн/п.м

Буріння свердловин - на сьогодні єдино ефективний спосіб діагностики грунту на будівельному майданчику, причому слід проводити цю процедуру ще до складання проекту. Адже саме від властивостей грунту будуть залежати експлуатаційні характеристики майбутньої будівлі і тип його основи.

Буріння свердловин може проводитися практично в будь-якому температурному режимі, але все ж пройти діагностику краще встигнути до промерзання землі.

ВИДИ БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН
Сьогодні є багато різних видів апаратури для спорудження циліндричної вироблення в землі. Види свердловин залежать від конкретної мети, будь то будівельне освоєння, геологія (розвідувальна чи експлуатаційна), інше. Загалом же налічується більше двадцяти різних способів буріння свердловин. Для кожної підоснови вибирається свій інструмент, який здійснює обертальні операції, ударні зусилля, ударно-обертальні або гідроударні. Також руйнування породи можливо:

буріння свердловин за допомогою струменя води надвисокої напруги;
буріння свердловин за допомогою теплового впливу;
буріння свердловин за допомогою електричного розряду;
буріння свердловин за допомогою взривоударного методу;
буріння свердловин за допомогою хімічних реактивів.
Це цікаво
Мало хто знає, але перша артезіанська свердловина була пробурена у Франції в 1126 році. За допомогою цієї свердловини французи першими спробували штучно добуту воду з гідронепроникний шарів.

ШНЕКОВИЙ СПОСІБ
Для будівельних або розвідувальних цілей в грунті середньої пухкості без кам'янистих пластів найчастіше використовуються шнековий спосіб буріння. Шнекове буріння - це створення циліндричної вироблення за допомогою особливої технології. Буровий інструмент запускається зі стартового котловану, порода в процесі буріння розбивається шнеком *. Після уламки породи за допомогою сталевої гвинтоподібна стрічки викидаються назовні. Важливо тут ще й те, що бур в процесі створення свердловини природно утрамбовує окантовку вироблення, таким чином, циліндр залишається міцним і не схильним до деформації до впровадження в нього труби або палі.

* Шнек - це спеціальний стрижень, що чимось нагадує величезне свердло для дрилі. Поверхня його обвита канітельние способом сталевою стрічкою. Інакше шнек називають гвинтовим конвеєром.

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН - ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
Буріння свердловин проводять для реалізації наступних завдань:

Будівельні вироблення, буріння свердловин для будівельної геологорозвідки.
Буріння свердловин для установки паль, фундамент палі - один з найміцніших для несення складних конструкцій, навіть на хиткому ґрунті.
Буріння свердловин для розвідувальних цілей, гидродобича, розвідка твердих корисних копалин.
Буріння експлуатаційних свердловин, гидродобича першого, другого і третього водоносного шару.
Розвідка та експлуатація вуглеводневих свердловин - нафта, газ.
Інші цілі.
І неважливо, чи йде розробка вуглеводнів або видобуток води з глибини 8 метрів - буріння свердловин все одно має проводитися кваліфікованими інженерами з попереднім вивченням грунту, а сам процес повинен відповідати встановленим нормам екологічної та технологічної безпеки.

ХТО МОЖЕ ПРОВОДИТИ БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН
За українським законодавством, буріння свердловин може проводити тільки компанія, що має офіційний дозвіл на проведення будівельних робіт. Буріння свердловин вважається будівельним заходом підвищеної складності, якщо проводиться буріння свердловин експлуатаційних або глибоких розвідувальних, то може знадобитися дозвіл від спеціальних органів.

Важливо!
Для видобутку води артезіанського рівня, тобто для буріння свердловини, може знадобитися спеціальний дозвіл. Його можна отримати тільки після доведення факту неможливості використовувати альтернативні джерела води. За українським законодавством, буріння свердловин для видобутку артезіанських вод і видобуток їх в промислових масштабах не може проводитися без відрахування в державний бюджет. Для приватних потреб, якщо доведено відсутність альтернативних джерел води, використання артезіанського рівня дозволено. Згідно із законом, артезіанські надра вважаються надбанням і власністю держави.

БУРІННЯ СВЕРДЛОВИН ШНЕКОМ - ШВИДКІСТЬ, ЧАС, ВІДСТАНЬ
За допомогою шнека при обертанні стержня від 100 до 200 оборотів в хвилину (така швидкість вважається оптимальною для максимального коефіцієнта корисної дії) буріння відбувається зі швидкістю від 15 см в хвилину. На швидкість буріння впливає структура грунту, сезонність, температура землі та інші фактори.

Швидкість обертання бура може і збільшитися до 300 оборотів в хвилину, а якщо в грунті є валуни-галечникові прошарку, то обороти можуть знижуватися до 30 в хвилину. Саме тому буріння свердловин самостійно орендованим обладнанням не рекомендується. На майданчику повинні бути присутніми досвідчені фахівці, в ідеалі, кваліфіковані інженери.

ДЛЯ ЯКИХ ВИДІВ БУРОВИХ РОБІТ ПОТРІБНІ СПЕЦІАЛЬНІ ДОЗВОЛИ
Є певний список для буріння свердловин в розвідувальних цілях або цілях видобутку надр, для якого слід мати дозвіл. В першу чергу, це геологічне вивчення, а також видобуток корисних покладів. Потрібно буде дозвіл і для будівництва глибоких підземних комунікацій. Що стосується свердловин, то буріння свердловин на воду потрібно отримати в державному управлінні охорони навколишнього природного середовища. Такий дозвіл необхідно, якщо проводиться буріння свердловин більше 20 метрів глибиною. Саме тому послугу буріння свердловин найкраще замовляти у компанії, яка здійснює ліцензовану діяльність. У такому випадку всі юридичні питання лягають на плечі компанії, а не господаря об'єкта.

Наша компанія проводить буріння свердловин для задач інженерної геології і не тільки. Також у нас працюють фахівці, що займаються топографічною зйомкою та іншими механізмами вивчення і освоєння земельних ділянок. Крім цього, ми можемо допомогти з оформленням документів на землю і вирішити складні юридичні питання.

Для попередньої консультації Ви можете зателефонувати нам за вказаною вище номером телефону, зв'язатися з нами за електронною адресою або залишити заявку для зворотного зв'язку з зазначенням відповідного часу для зворотного дзвінка.

Ваш комфорт - це основна мета нашої роботи