moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Блог геодезія, блог геологія

Аерофотозйомка – крок у майбутнє для сільського господарстваОсновна функція аерофотозйомки полягає у тому, що завдяки якісному здійсненню цієї діяльності, в розпорядженні замовника з’являється оперативна інформація щодо стану посівів сільськогосподарських культур.Причини деформації побудованих об'єктівІнженерні вишукування у нашої компанії дозволяють не тільки обстежити фізико-хімічні властивості підводних вод та грунту, але і адаптувати майбутнє будівлю під кліматичні умови даного регіону. Завдяки лабораторним дослідженням, надається можливість підібрати будівельні матеріали і вид фундаменту під певні властивості грунту.Швидко і просто про основні норми Закону України про межі ділянкиВідновлення втрачених меж земельної ділянки, установка нових, види межових знаків, маркери, оповіщення власників сусідських наділів, штрафи за самовільне перенесення і псування межових знаків - простими словами про складні нормах закону УкраїниВикопіювання і ситуаційний план при підключенні електроустановки до електричної мережіЗа видачу викопіювання і ситуаційного плану в масштабі 1: 2000, ми несемо повну відповідальність і гарантуємо якість виконання даних документів при підключенні електроустановки до електромережі.Підбираємо масштаб топографічної зйомкиУвага! Кожному окремому випадку потрібен індивідуальний підхід, саме тому, якщо стоїть питання щодо будь-якої з тем, описаних в статті, потрібно звертатися безпосередньо в консультаційної контакт-центр.Інженерні вишукування для АЗСТільки маючи стовідсотковий підтвердження безпеки майбутнього ділянки можна приступати до проектування АЗС на конкретній території.Розрахунок стійкості схилівДосить велика кількість успішно реалізованих проектів дозволяють нам з упевненістю говорити про те, що ми можемо гарантувати якісне проведення інженерно-геологічних вишукувань з метою розрахунку стійкості схилу. Для інженерів проектувальників ми видаємо цінну інформацію для проектування будівництва в районах з порізаним рельєфом, несприятливими ґрунтовими умовами.Етапи геологічного аналізу грунтуМаючи власну атестована лабораторію, оснащену новітнім обладнанням, що відповідає світовим стандартам, ми проводимо повний комплексний лабораторний аналіз ґрунтів. За зразками, відібраними з свердловин на об'єкті будівництва, визначають фізико-механічні властивості ґрунтів. В ході лабораторного аналізу визначають необхідні характеристики грунтів.Причини проведення інженерно-геологічних вишукувань для будівництва
Щоб в подальшому, вже після завершення будівельних робіт і введення споруди в експлуатацію власнику не довелося вкладати додаткові кошти в дорогі заходи, щоб забезпечити безпеку будівлі, всі геологічні чинники повинні бути враховані ще на етапі проектування.
Ситуаційний план і вимоги до нього
При плануванні будівництва, підготовки плану здійснення іншої господарської діяльності на певній ділянці території Вам знадобиться її схематичне зображення в певному масштабі, виконане з дотриманням основних правил топографії і дає уявлення про ситуацію на даній території - ситуаційний план.
Використання БПЛА в сільському господарстві. Чому це вигідно?
Останнім часом аерофотозйомка для сільського господарства стала неймовірно актуальною. Цей метод активно використовується як в фермерських господарствах, так і в аграрних компаніях. На масштабних полях проводяться численні роботи: від оранки поля, до посіву злакових культур, від вибору добрив і до обприскування полів від шкідливих комах.
З чого починається ремонт і реконструкція автодороги
Ремонт, як і будівництво автодороги - процеси досить трудомісткі і вони не обмежуються фізичними роботами. Якість проекту прямо залежить від грамотності фахівців, які беруть в ньому участь. Ми пропонуємо скористатися послугами наших професійних геодезистів та геологів. Для вас ми виконаємо всі розрахунки щодо визначення максимальної планованої навантаження на споруджуваний ділянку траси від руху легкового та вантажного транспорту. Також при розрахунку умов експлуатації беруться до уваги і інші фактори: кліматичні, екологічні та геологічні.
Зміст звіту щодо геологічних вишукувань на земельній ділянці
Завершальним етапом будь-якого геологічного дослідження є підготовка звіту. Звіт про геологічну дослідженні земельної ділянки складається з таких розділів
Генеральний план населеного пункту: від А до Я
Кожна адміністративна одиниця в нашій країні має свій генеральний план. Це найголовніший інструмент місцевих органів самоврядування в керівництві і координації дій по відношенню до населеного пункту ‒ його території в цілому і кожному об'єкту окремо.