moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Архітектурне управління Дніпра та Дніпровського району

Налагодження ділових зв'язків - одна з основних завдань будь-якої компанії, яка прагне розвиватися і зайняти лідируючі позиції на ринку в своїй галузі надання тих чи інших послуг. Це не тільки поліпшить ваш імідж, але і допоможе зробити ваші послуги різноманітніше, а їх виконання займе менше часу.

Сфера геодезії та землеустрою не може розвиватися автономно, незалежно. В ході роботи наша компанія має справу з різними землевпорядними організаціями. Така співпраця допомагає нам оперативно виконувати роботу, отримувати без зволікання необхідну інформацію. Налагоджені контакти дають нам можливість надавати землевпорядні послуги аж до допомоги з оформленням тих чи інших документів. Наприклад, ми можемо підготувати документи та провести процедуру приватизації земельної ділянки без вашого втручання та постійних поїздок в земельні установи. Вам тільки потрібно звернутися до нас, щоб дати нам в розпорядження необхідні документи або їх копії, а далі справа за нами.

З метою забезпечення максимальної допомоги своїм замовникам, ми активно співпрацюємо з архітектурним управлінням. Зокрема, так як наша діяльність дуже розвинена в Дніпропетровській області, то ми дружимо і співпрацюємо з дніпропетровськими обласними, міськими і районними архітектурними структурами. Причому така спільна робота існує не на словах, а закріплена юридично у вигляді договору про співпрацю. В ньому прописана та допомога, яку можуть надати нам ці установи, а також ми їм. Зокрема, обговорюється можливість створення нових архітектурних планшетів і поповнення районних і міських баз ними.

Крім того, співпраця з архітектурними управліннями відкриває і для нас доступні можливості. Ми з легкістю можемо запропонувати кожному нашому замовнику виконати викопіювання з геодезичного або топографічного плану певної території, а також з будь-якого планшету, наявного в базі. Все це може бути виконано у відповідному масштабі та в найкоротші терміни. Така оперативність забезпечується саме співпрацею з колегами з архітектурних управлінь.

До речі, наявність міцних професійних зв'язків з державними архітектурними органами може в якійсь мірі бути запорукою нашої високої кваліфікації. Це обумовлено тим, що працювати з архітектурними установами не мають права ніякі фірми, які не мають у своєму штаті інженера-геодезиста з відповідним сертифікатом на роботу. У нашій компанії всі штатні інженери, які займаються геодезичними питаннями, мають на руках потрібний документ, який підтверджує їх кваліфікацію і дозволяє здійснювати професійну діяльність. Тому ми так активно співпрацюємо з державними органами землеустрою і архітектури. Звертаючись в нашу компанію, ви можете розраховувати на оперативне рішення питань - ніяких проблем з державними інстанціями не виникне.

Топографічні зйомки, виконані нашою фірмою заносяться в міські, районні та обласні архіви, що дозволяє через будь-яку кількість часу взяти викопіювання, звернувшись у відповідні органи архітектурних управлінь за мінімальною ціною.

Ми також можемо запропонувати послуги викопіювання з топографо-географічного ситуаційного плану м 1:2000, а також з планшетів м 1:500 будь-якої площі і місця розташування. Дуже затребувана послуга складання такої документації, як ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки та викопіювання з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки або прогнозованної точки приєднання.

Для уточнення ціни та строків виконання даних робіт, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями за телефоном 097-891-01-18