moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Аналіз грунту

Забудовнику, щоб якісно виконати свою задачу, а саме побудувати будинок, який буде служити десятки років, необхідно знати геологію ділянки для забудови. Грамотно проведений геологічний аналіз ґрунтів важливий фактор в закладенні фундаменту будівлі. Аналіз ґрунтів необхідний при будівництві, як промислових комплексів, так і житлових будівель. Ці роботи заставу довговічності і безпеки споруди, застрахованого від тріщин, осідання фундаменту і стін будівлі, і відповідно можливість уникнути додаткових матеріальних вкладень в процесі експлуатації будівлі. Тому треба вибрати правильно компанію, яка може професійно, швидко і якісно провести геологічний аналіз грунту. наша компанія надає послуги по Україні для геологічного аналізу грунтів. Велика перевага компанії полягає в наступному:

Наявність сучасного автопарку та спеціалізованого обладнання;
Своя атестована лабораторія;
Штат висококваліфікованих фахівців, за плечима яких величезний досвід роботи в цьому напрямку, і постійне підвищення професійної кваліфікації.
ЕТАПИ РОБІТ ПО АНАЛІЗУ ҐРУНТІВ
Перш, ніж приступити до вивчення геології ділянки, співробітники компанії вивчають архівні дані:

геологічні карти і георозрізи даної місцевості;
карти ґрунтів, чи є такі для цієї ділянки забудови;
гідрогеологічні карти.
Цей етап робіт дозволяє правильно зорієнтуватися на території, що забудовується для вибору місця розташування свердловин, визначення їх глибини і побудови георозрізів. Після вивчення фондових матеріалів для аналізу грунтів, приступають до польових робіт на ділянці.

На польовій стадії робіт проводиться буріння свердловин для відбору зразків проб грунту. Кількість пробурених свердловин залежить від рельєфних умов ділянки, складності і розмірів майбутньої будови. Проводять статистичне зондування грунтів з метою визначення рівня залягання водоносного пласта і з'ясування складу пластів порід. Проведення такої геології грунтів, допомагає визначити опір грунтів ділянки, їх деформаційних особливостей і розрахувати просадний тиск майбутнього будівельного об'єкта.

Під час камерального етапу дослідження грунтів інженери-геологи систематизують отриману інформацію. Використовуючи, сучасні програмні пристрої, алгоритми і новітні технології, дані обробляються, в результаті замовник отримує достовірну і якісну оцінку фактичної ситуації ділянки, і розрахункові параметри для підстави будівлі або споруди.

ОСОБЛИВОСТІ ДОСЛІДЖЕННЯ ГРУНТУ В НАШІЙ ЛАБОРАТОРІЇ
Маючи власну атестована лабораторію, оснащену новітнім обладнанням, що відповідає світовим стандартам, ми проводимо повний комплексний лабораторний аналіз ґрунтів. За зразками, відібраними з свердловин на об'єкті будівництва, визначають фізико-механічні властивості ґрунтів. В ході лабораторного аналізу визначають такі характеристики грунтів, як:

щільністні властивості;
вологонасичення;
гранулометричний склад;
міцності;
рівень деформації грунтів;
пучинистість грунтів;
пластичність.
Встановлюється тип ґрунту, хімічні властивості води, несуча здатність грунту.

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ, ВИЗНАЧАЮТЬ ОПТИМАЛЬНІ ПАРАМЕТРИ ДЛЯ ФУНДАМЕНТУ
РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕНИХ РОБІТ З АНАЛІЗУ ГРУНТУ
За підсумками випробувань, замовник отримує детальний технічний звіт, в якому представлена інформація:

про склад грунтів;
про хімічний аналіз води;
про глибину залягання водоносного шару;
інформація про рельєфних умови ділянки;
геологія ділянки, представлена на геолого-інженерних розрізах по ділянці і по колонках свердловин;
прогнозна оцінка можливої подтопляемості території під час сезонних паводків;
розрахункові параметри і рекомендований тип фундаменту об'єкта будівництва.
Вартість геологічного аналізу грунту залежить від декількох факторів:

розмірів території для будівництва;
віддаленість ділянки від основної бази машинної техніки компанії;
сезонності робіт, в зимовий період дослідження грунтів виконати складніше;
термінів виконання робіт, які залежать від бажання замовника.
Але, не дивлячись, на всі фактори, ми гарантуємо оптимальні ціни на цю послугу з проведення геологічного аналізу грунтів. Інформацію ви можете отримати на сайті компанії

Звернувшись до нас, ви не пошкодуєте. Досвідчені кваліфіковані фахівці, враховуючи, ваші побажання, проведуть геологічний аналіз ґрунтів з використанням новітніх методів і методик робіт, швидко, якісно і економно для вашого бюджету.