moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Акт винесення осей будівлі, пальового поля та монтажних осей

Будь-яке будівництво супроводжується інженерної геодезією, яка має цілий ряд різних напрямків. Одним з них є розбивка осей. Дані роботи здійснюються для встановлення висотного і планового положення характерних точок, а також положень об'єкта, який зводиться. Дані роботи здійснюються згідно з проектом. Від того наскільки правильно і точно будуть виконані роботи з винесення осей будівлі на місцевість, буде залежати надійність і стійкість конструкції. В натуру переноситься проект, розроблений для цього будівництва і відповідно з ним виконується розбивка. Щоб зробити це точно, треба правильно розрахувати всі осі, інакше кути НЕ будуть рівними і збігатися один з одним на різних елементах будівлі. А це в перспективі може привести до руйнування. Тому цій роботі потрібно приділити якомога більше уваги, тому що це є основою будівництва. Треба, щоб показники проекту збігалися на всі сто відсотків з показниками на місцевості. Розбивка монтажних осей стає щоденним технологічним процесом, тісно пов'язаним із самим монтажем при зведенні будівель і споруд, і тому при швидкому і якісному підході ви економите до 2 - 3-х годин роботи в день цілих бригад будівельників і монтажників.

Зазвичай винос осей будівлі супроводжується закріпленням спеціальних позначок, якими виступають металеві або дерев'яні кілки. Неважливо яким чином будуть позначатися ці мітки, важливо щоб вони точно відповідали проектних позначок.

Щоб швидко і точно виконати це геодезичне завдання потрібна наявність професійного обладнання, інакше отримані результати можуть бути не зовсім вірними. Тому треба шукати компанію, яка має необхідне обладнання для проведення цих робіт. Наша компанія має все необхідне, щоб надати вам будь-яку геодезичну послугу на всіх етапах будівництва.

На першому етапі розбивка осей пальового поля, потім відбувається розбивка осей будівель і споруд. Крім того, кожен наш фахівець є компетентною особою в інженерній і геодезичный сферах діяльності, тому знають всі тонкощі своєї роботи, а також вміло справляються з усіма інструментами і приладами. При співпраці з нами ви не тільки можете бути впевненими в тому, що наша розбивка забезпечить вам надійний будинок, але і заощадить кошти як на етапі будівництва, так і в процесі експлуатації.

На основі проведених робіт складається спеціальний документ - акт винесення осей будівлі. Це документ, який визначає положення на місцевості споруджуваного об'єкта, незалежно від його цільового призначення. Цей акт повинен бути складений і завірений фахівцями геодезичної компанії, яка власне і виконувала процедуру винесення осей. Крім того, і друга сторона, яка замовляла роботи, теж повинна розписатися в цьому акты. Даний документ складається з двох частин - графічної і текстової.

Графічна частина містить такі відомості: схему-креслення об'єкта, кадастрові відомості про ділянку - номер, межі, координати осьових точок і точок перетину осей. Текстовими елементами акта є відомості про замовника геодезичних робіт, про те, хто їх виконує (геодезична компанія або окремі інженери-геодезисти). Також потрібна бути інформація про договори з номером і датою його укладення, який був підписаний перед початком робіт. Треба також зазначити назву об'єкта, на якому проводяться роботи і документальна підстава для виконання цієї процедури.

Звичайно, не кожен геодезист має документи, що дозволяють проводити офіційні геодезичні дослідження, а також укладати відповідні документи. Такий фахівець може виконати вам розбивку осей будівель і споруд, але це може буде не така детальна і нормативна робота. Замість цього, ми діємо на підставі офіційних дозволів і ліцензій, що забезпечить вам чесну і достовірну роботу.