moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

3д сканування

На зміну стаціонарним комп'ютерам приходять ноутбуки та планшети, дискети замінили зовнішні жорсткі диски і флеш-накопичувачі, а замість стаціонарних всі давно вже користуються мобільними телефонами і смартфонами. Прогрес рухається вперед дуже швидкими темпами. Те, що сьогодні було новинкою, завтра вже вважається застарілим. Навіть на техніку, випущену кілька років тому, вже не так просто знайти змінні деталі. І, як приклад, можна брати не тільки комп'ютери та телефони, а будь-яку сферу життя. У всіх позначається вплив технічного прогресу. Його розвиток - це благо і для тих, хто користується певними послугами, і для тих, хто їх надає. Адже таким чином можна поліпшити їх якість і забезпечити оперативність. Не є винятком і сфера інженерної геодезії. Тут дуже яскраво відчувається віяння технічного прогресу.

Актуальність застосування нових способів для проведення досліджень дозволяє виграти час і видати результат замовнику набагато швидше. До того ж, значно підвищується точність одержуваних даних і зменшується ризик допустити безглузду, але дуже дорогу помилку.

Одним з нових методів проведення інженерно-геодезичних вишукувань є 3D сканування і складання тривимірної моделі ділянки або об'єкта. Система тривимірного сканера побудована таким чином, що зображення та відомості, які отримуються в процесі зйомки, виходять значно точніше і, отже, найвірогідніше. Знімальний процес проводиться відразу двома камерами, які є складовою одного сканера. Великим плюсом такого обладнання є наявність портативного комп'ютера, на який можна відразу переносити всю отриману камерами інформацію. Тут же, на комп'ютері є спеціальні програми, які проводять обробку інформації і видають тривимірне зображення знятої ділянки. За допомогою комп'ютера є можливість задавати індивідуальні параметри зйомки, наприклад, можна поставити параметр більш детальної зйомки, з урахуванням всіх подробиць.

3D сканування виділяється ряд незаперечних переваг, які роблять цей метод дуже привабливим і все більш затребуваним. В першу чергу, у фахівців є можливість визначати координати території, яку вони досліджують прямо на місці, на польовому етапі. В результаті такого сканування виходить не плоска картина, а об'ємна тривимірна. При цьому подивитися результат можна прямо на місці, в режимі онлайн. Тому що дозняти з іншого ракурсу або змінити налаштування можна відразу ж. Про точності такої інформації докладно говорити не варто. Напевно, кожному зрозуміло, що зйомка в тривимірній системі координат дає більш широкі відомості і високу точність.

Ще один плюс - віддалене отримання інформації без втручання в процеси, що відбуваються на досліджуваній місцевості і без ризику для самих фахівців.

Значна перевага - оперативність. Серед усіх інших варіантів вивчення ділянки - 3D сканування є самим швидким. Принцип роботи устаткування такий, що дає можливість проводити польові роботи незалежно від ступеня освітленості, навіть у нічний час. Висока оперативність не тільки скорочує дорогоцінний час, але і економить вкладення.

Знімки, отримані в ході 3D сканування, виходять дуже детальними, на них відображається кожна дрібниця, кожна деталь. І це дуже важливо при подальшому аналізі відомостей про території. Усі недоліки такого способу дослідження пов'язані з дорожнечею самого пристрою, програмного забезпечення до нього, а також з браком фахівців, які добре спілкуються саме з подібними приладами. Однак всі ці недоліки давно вже подолані, і ми активно пропонуємо послугу 3D сканування кожному бажаючому. Замовити послугу 3д сканування ви можете зв'язавшись з нашим менеджером по телефону, вказаному на сайті.