moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

Трасопошукові роботи

Трасопошукові роботи - це комплекс топографо-геодезичних та інженерно-вишукувальних робіт, спрямованих на визначення точного розміщення, глибини закладення, а також інших важливих характеристик комунікацій різних видів (напруга кабелю, діаметр і матеріал труби), виготовлення топографічної зйомки з нанесенням і коригуванням розташування, складанням виконавчої документації з прив'язками підземних комунікацій до жорстких контурів (будівель, стовпів і ін).

Подібна робота необхідна при складній або маловивченій підземній частині досліджуваної території, а також якщо має місце велике насичення комунікаціями ділянки при проектуванні чого-небудь (для будівництва будівель, споруд, прокладання нових мереж і комунікацій, доріг). Вихідними даними для визначення строків і вартості робіт є: тип і характеристика досліджуваного об'єкта (труба, кабель, матеріал, довжина, приблизна глибина закладення і наявність доступу: оглядовий колодязь, вихід кабелю на земну поверхню). Зрозуміло, всі ці дані не можуть надаватися в повному обсязі, вони допоможуть лише звузити коло пошуку і тим самим полегшити роботу, а відповідно знизити вартість.

Швидкість виконання робіт залежить від безлічі факторів і визначається виходячи з вихідних даних (середній термін виконання робіт становитиме 1 робочий тиждень з наданням повного звіту і картографічних матеріалів), також є можливість винесення на земну поверхню траси мережі, позначення відповідними знаками (кілочок з сигнальною стрічкою та зазначенням глибини закладення). Отримані дані є документом і вимагають ретельного і дбайливого збереження, необхідні при виробництві проектувальних та будівельних робіт.

Перед початком трассопошукових робіт вимагається виконання низки заходів, спрямованих на роботу з архівами та обробку вже існуючої інформації. Це необхідно для конкретизації даних і обґрунтування методу, а також способу пошуку мережі. Якість і швидкість виконання багато в чому залежить від початкових даних. Різні види комунікацій і матеріал з якого вони виготовлені на пряму впливають на вибір засобів і обладнання.

Клієнт перед початком виконання робіт має право вимагати наступну документацію від виконавця:

назва та технічні характеристики трасопошукового приладу (для різних початкових умов застосовуються різні прилади);
наявність дозвільних документів на виробництво робіт (сертифікати, ліцензії, повірки на обладнання);
приклади виконання аналогічних замовлень та інші документи;
по завершенню робіт звіт та виконавча зйомка території з нанесенням мереж та їх характеристик.
Під час проведення трассопошукових робіт обов'язково повинна бути здійснена топографічна зйомка. За результатами, отриманими в результаті проведення топозйомки складається топографічний план на якому відображаються всі необхідні елементи, які були виявлені на досліджуваній земельній ділянці. Цей документ є дуже важливим, тому даний вид геодезичних робіт повинні виконувати тільки кваліфіковані фахівці, які мають досить великий досвід у наданні цих послуг. Такі фахівці працюють у нашій фірмі. Ми виконаємо всі трасопошукові роботи якісно і оперативно. Ви залишитеся задоволені результатом проведених нами геодезичних робіт.

Ми готові виконати ряд додаткових і досить необхідних супутніх заходів, таких як: топографічна зйомка місцевості М 1:500, при необхідності узгодження в ГлавАПУ "Архітектурі" з отриманням штампа "Придатно", винесення меж ділянки та складання виконавчої зйомки меж ділянки, проведення геологічних досліджень для визначення основних характеристик грунтів і складання проекту будівництва, та інші.

Зупинивши вибір на нашій компанії ви отримаєте високоякісне виконання робіт у встановлені терміни. Працюючи з професіоналами ви економите час, відсутня необхідність постійного контролю і в підсумку, як показує практика, гроші.