moc.liamg%40198790zedoeg

moc.liamg%40198790zedoeg

План земельної ділянки

План земельної ділянки - це графічний документ, який передає такі відомості про досліджуванe територі. як її розташування на місцевості, межі, а також наявність об'єктів нерухомості, зелених насаджень, водних об'єктів та інших природних елементів. Цей документ необхідний для правильного виконання планувальних робіт певної території, відведеної під будівництво різних об'єктів або підготовленої до перепланування, реконструкції. Отже, виходячи з такого призначення плану, він повинен містити в собі найбільш повні відомості про територі., на якій планується будівництво. Це необхідно для того, щоб фахівці, задіяні в підготовчому і самому будівельному процесах, мали перед очима повну характеристику ділянки, з якими їм доведеться працювати.

Основна функція плану земельної ділянки - інформувати. А вже на підставі цього документа розробляються всі проектні матеріали для початку будівництва або реконструкції. Також подібний план необхідний і по завершені робіт, коли будова здається в експлуатацію. План земельної ділянки може входити до складу документації, яка розробляється при межуванні території.

Залежно від цілей, які стоять перед планом земельної ділянки, його можна розділити на кадастровий план і топографічний. Для однієї і тієї ж території вони дещо відрізняються один від іншого. Перший необхідний на стадії землевпорядних робіт і складання технічної документації для реєстрації землі у кадастрі. Кадастровий план передає загальні відомості про ділянку, його розміри, координати, поворотні кути і точки. Обов'язковим елементом кадастрового плану є відображення меж ділянки із сусідніми. Інформація про ті об'єкти, які знаходяться на території, не є обов'язковою. У той же час топографічний план передає більше інформації про так зване наповнення земельної ділянки - про її рельєф, нерухомость, рослинність, водні елементи, а також комунікаційні мережі. Саме такий повний план використовується перед проектуванням.

Повний план земельної ділянки обов'язково буде містити вищезазначені відомості про межі території, на ньому повинні бути зазначені місця, де дозволено зведення нових конструкцій і нерухомих об'єктів. Також актуальною і важливою інформацією є відомості про варіанти підключення до тих чи інших інженерних мереж та комунікаційних систем.

Відомості, які передаються через план ділянки, повинні бути самими свіжими та актуальними. Тому роботи по дослідженню земельної ділянки з метою скласти план повинні виконуватися в ході інших передпроектних процедур. Що стосується розмірів плану, то це окреме питання. Найчастіше вибирається стандартний середній масштаб 1:500. Все залежить від цілей і призначення території. У будь-якому випадку, масштаб має бути таким, який зможе вмістити і чітко передати всі подробиці і особливості досліджуваної земельної ділянки. Маючи такий детальний план, можна чітко на нього проектувати усі нерухомі об'єкти, які передбачається зводити на даній території.

В основу плану лягають як польові дослідження, які виконуються спеціально для цього об'єкта, так і відомості з іншої землевпорядної документації, що має відношення до даної території.

Незалежно від того, який саме план вам потрібен і для яких цілей, наша фірма надає свої послуги з об'єктивного і повного дослідження території та розробці якісного графічного документа.