Винос ділянки в натурі

Увага акція!!! Винос ділянки в натуру за ціною від 800 грн, тільки до кінця липня!!!

На ринку геодезичних робіт наша фірма вже дуже давно. Ми спеціалізуємося на послузі винесення меж ділянки. За цей час ми встигли завоювати репутацію надійного помічника в землевпорядних питаннях та інженерних вишукуваннях, у межових справах. Сфера нашої діяльності розширюється, зростає кількість наданих послуг. Наша затребуваність і зростання популярності дозволяють нам розширювати штат фахівців, оновлювати обладнання та інструменти, щоб виконувати роботу швидше і якісніше. До кожного замовлення ми підходимо з увагою і сумлінністю, а особливо до винесення ділянки в натуру. При цьому ціни на наші послуги є доступними кожному. Хоча існує думка, що дешево — це завжди погано та неякісно, однак ми своїм прикладом ламаємо стереотипи. За демократичними цінами, ви отримуєте продукт і результат самого високого рівня та професіоналізму. Ми працюємо виключно офіційно, на договірній основі, що виключає можливе шахрайство або нечесність з нашого боку, винос ділянки в натуру виробляємо тільки згідно технічної інструкції та допустимої точності, на сьогоднішній день великої праці не складає забезпечити точність монтажу забору в 1 см.

Винос ділянки в натурі

Однією з найпоширеніших і затребуваних послуг нашої компанії є винесення меж ділянки в натуру. Така популярність обумовлена тим, що без акту про виконання даної роботи, що є головним документом, який підтверджує її виконання, не можна зробити жодної землевпорядної процедури або якої-небудь операції з данною ділянкою. Такими випадками є: втрата попередніх знаків, відмітка будівельної ділянки, судові розгляди за межі кордонів території, монтаж огорож та інших огороджувальних конструкцій, рішення землевпорядних питань.

Винос ділянки в натуру і зокрема її кордонів супроводжується встановленням межових знаків спеціального зразка. Вони можуть відрізнятися за характером матеріалу, з якого вони виготовлені. Все залежить від ваших матеріальних можливостей і побажань. Однак основна інформація, яка в них міститься, фіксується на будь-якому, незалежно від типу. На межевому знаку повинні бути відомості про дату установки, а також обов’язковий індивідуальний номер знаку.

Винесення меж ділянки, як і інші геодезичні роботи здійснюється в декілька етапів, які виконуються в певній послідовності. Початок робіт по винесенню меж ділянки передбачає розмови про строки виконання даних робіт, можливі додаткові витрати, а також потребу у виконанні тих чи інших робіт, які безпосередньо пов’язані з винесенням меж. Наступний етап передбачає проведення польових робіт. Вони здійснюються на самій ділянці. Даний етап передбачає створення відправних точок, необхідних для розбивки, а також закріплення поворотних точок ділянки. Закінченням всієї процедури по винесенню меж ділянки є камеральний етап, який проходить безпосередньо в офісі. Він передбачає складання розбивочного креслення та акту прийому-здачі межових знаків.

Якщо вам необхідно проведення саме процедури виносу ділянки в натуру, досить звернутися в нашу компанію. Ми ознайомимося з вашим запитом та ділянкою, вивчимо її і всю інформацію, яка стосується неї, обговоримо всі нюанси. Вам тільки потрібно надати нам кадастровий номер, якщо такий є, свої особисті дані та відомості про ділянку, бажано з координатами. Сама робота по винесенню меж займає зовсім мало часу, тому звернувшись до нас у будь-який час і погодивши всі деталі, в цей же день ми зможемо провести виїзні роботи по винесенню меж ділянки. Маючи в розпорядженні високоточне і сучасне обладнання, процес займає лічені хвилини. Залишається лише обробити отримані результати з геодезії для складання відповідної документації, звітів і схем. Така проста, але дуже важлива процедура з нашою компанією проходить для вас практично непомітно, а результат ви отримуєте в найкоротші терміни. Маючи на руках схему виносу ділянки в натурі, ви можете, з впевненістю у правильності ставити паркан, або починати будівельні роботи виключно в межах свого землекористування.

Leave a comment

Этап 1

Вызов геодезиста. На этом этапе Вы можете узнать ориентировочную цену геодезических услуг.

Этап 2

Понимание сути задачи, более точный расчет предварительной стоимости работ.

Этап 3

Окончательное определение цены и сроков по выполнению услуг. Заключение договора.

Этап 4

Выполнение работ и оформление результатов в бумажном и электронном виде.

Этап 5

Выдача готового продукта в удобном Вам виде. Копии лицензий прилагаются.